• 2016-01-14

Popołudniowe Przejażdżki

8 marca w warszawskim Klubie Stodoła Janusz Radek wraz zespołem The Ants zaprezentuje utwory ze swojej najnowszej płyty Popołudniowe Przejażdżki, która została doskonale przyjęta przez fanów i recenzentów.

„Popołudniowe przejażdżki” – plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Popołudniowe przejażdżki” – plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

W związku z dużym zainteresowaniem nowym materiałem, wokalista ponownie zagości w Warszawie – tym razem w Klubie Stodoła. Za produkcję koncertu odpowiedzialny jest Leszek Biolik (Obywatel GC, Republika). Muzyk ten pojawi się także z Radkiem na scenie jako członek zespołu The Ants, w skład którego wchodzą ponadto Bartek Kapłoński i Andrzej Rajski.

Dla niektórych nowe oblicze koncertowe Janusza Radka może być zaskoczeniem, bo mało kto kojarzy Radka jako kompozytora. Jego wizerunek medialny, aż do tej pory mocno odbiegał od tego, co od wielu lat się działo się na spotkaniach z publicznością. Jak sam mówi w jednym z wywiadów: „Dla mojej publiczności jestem poza kategoriami i gatunkami. Oni są gotowi zainteresować się moimi scenicznymi propozycjami. Ludzie przychodzą na moje koncerty, dzięki czemu mam bardzo bliski kontakt z odbiorcą bez jakichkolwiek mediowych pośredników.”

Janusz Radek & The Ants przygotowali na warszawski koncert nie tylko materiał z najnowszej płyty Popołudniowe Przejażdżki. W Stodole usłyszeć będzie można także najbardziej znane utwory w zupełnie nowych aranżacjach. Artysta nie zapomniał też o fanach sentymentalnych wykonań – premierowo zagra i zaśpiewa Zostawcie Chwile i skomponowany do wiersza Haliny Poświatowskiej utwór Chciałbym Cię.

Janusz Radek & The Ants
8 marca 2016 roku, godz. 19.00
Klub Stodoła w Warszawie

Dodaj komentarz