• 2015-12-15

I would fear nothing

Selah Sue zaprezentowała teledysk do pochodzącego z jej drugiej płyty utworu Fear Nothing. Atmosfera teledysku przepełnione jest widmem nadciągającej apokalipsy.

Selah Sue, „Reason” − okładka płyty (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Selah Sue, „Reason” − okładka płyty (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Utwór Fear Nothing Selah Sue napisała w Londynie. Został on wyprodukowany przez Matta Schwartza, didżeja i kompozytora, który wcześniej współkomponował Dissolved Girl Massive Attack. W londyńskim studiu obecni też byli główni producenci albumu Reason, Duńczyk Robin Hannibal (Little Dragon, Kendrick Lamar) i Szwed Ludwig Göransson, znany ze współpracy z popowym trio Haim. W kompozycji słychać wyraźne inspiracje triphopowe, na co wpływ miał Schwartz.

Po raz pierwszy zrozumiałam, jak bardzo producent może pomóc w ułożeniu kalejdoskopu dźwięków, które mam w głowie. Ludwig pozwolił mi pójść do przodu, w kierunku większych eksperymentów ze stylem, w kierunku elektronicznym, agresywnym, tanecznym. Jak w Falling Out, który jest rytmiczny, drum&bassowy i ma undergroundową atmosferę. To jedna z moich ulubionych piosenek na płycie – mówiła przed premierą płyty Selah Sue.

Teledysk wyreżyserował Isaac Ravishankara, a wyprodukował Doomsday.

Album Reason zdobył szczyt notowań w Belgii i Holandii, na trzecim miejscu uplasował się we Francji. W ojczyźnie Selah Sue ma już status złotej płyty.

Selah Sue | Reason
Premiera: 30 marca 2015 roku
Wydawca: Because Music

Dodaj komentarz