• 2015-12-10

Wszystko o mężczyznach w Teatrze Kamienica

Na pozór męski świat wydaje się być tworem idealnym, panuje w nim rozsądek i mądrość, górę biorą ekonomia i matematyka. Prostolinijność bez emocjonalnego terroryzmu jest jego motywem przewodnim. Czy rzeczywiście tak jest? Jaki jest męski świat naprawdę? Premiera spektaklu Wszystko o mężczyznach w Teatrze Kamienica, 11 grudnia.

„Wszystko o mężczyznach”, reż. Bartłomiej Wyszomirski, plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Wszystko o mężczyznach”, reż. Bartłomiej Wyszomirski, plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

Jakie niepokoje mają mężczyźni, co ich gnębi, czego się boją, a co dodaje im energii, co jest dla nich najważniejsze, dowiemy się, oglądając sztukę Wszystko o mężczyznach autorstwa genialnego Miro Gavrana.

Spektakl Teatru Kamienica to zestawienie różnych osobowości i dialogów, obietnic składnych przy kieliszku, w klubie nocnym, na siłowni czy niemalże na łożu śmierci. Trzech artystów wciela się w kilkanaście postaci, prezentując fantastyczny warsztat aktorski, oddając ducha i energię każdej z nich. Z ogromną pasją przedstawiają wyzwania, jakie stawia przed mężczyznami współczesny świat.

Wartka akcja, błyskotliwe dialogi, dowcipne sytuacje oraz sceny pełne wzruszenia, spowodują, że spektakl na długo zostanie w naszej pamięci, nie tylko rozbawi, ale da wiele do myślenia.

Na podstawie tekstu autorstwa Miro Gawrana.
Reżyseria: Bartłomiej Wyszomirski.
Występują: Arkadiusz Janiczek, Bartosz Żukowski, Marcin Kwaśny, Norbert Kaczorowski oraz Michał Lesień-Głowacki

Wszystko o mężczyznach
Premiera 11 grudnia 2015 roku
Teatr Kamienica w Warszawie

Dodaj komentarz