• 2015-11-21

Pozytywni Cezarego Harasimowicza

Magdalena Boczarska, Olga Bołądź, Janusz Chabior i Łukasz Simlat zagrają w wyjątkowym spektaklu Pozytywni. Uroczysta premiera zaplanowana jest gościnnie na 30 listopada w warszawskim Teatrze IMKA. Przedstawienie realizowane jest w ramach 7. edycji kampanii Projekt Test.

„Pozytywni”, reż. Krzysztof Czeczot – plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Pozytywni”, reż. Krzysztof Czeczot – plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

Rzecz rozgrywa się w gabinecie terapeutycznym. Ewa jest wybitną psychoterapeutką. Piękna, bogata, ciesząca się uznaniem, ma szczęśliwą rodzinę, udane życie i wydaje się, że wszystko jest piękne i idealne. Poznajemy jej pacjentów: Michała – geja, rolnika spod Mławy; Annę – arystokratkę, która odkrywa swoje bynajmniej niearystokratyczne korzenie; oraz Jana – męża i ojca dwójki dzieci, który od dawna czuje się kobietą. Jaki będzie rezultat serii spotkań terapeutycznych? Niech pozostanie to tajemnicą.

Pozytywni Cezarego Harasimowicza to opowieść, która w przystępny, czasami wręcz zabawny sposób dotyka naszych największych traum i lęków, która rozprawia się ze stereotypami, a do tego, co warto podkreślić, pozwala widzowi zanurzyć się w naszym przedstawieniu, bo problemy, o których opowiadamy, tak naprawdę dotyczą każdego z nas – mówi Krzysztof Czeczot.

Pozytywni – spektakl w gwiazdorskiej obsadzie – to szalona opowieść o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia. Na tragikomiczną sesję terapeutyczną zapraszają Olga Bołądź, Magdalena Boczarska, Janusz Chabior, Łukasz Simlat, autor scenariusza Cezary Harasimowicz oraz reżyser Krzysztof Czeczot.

Pozytywni
Premiera: 30 listopada 2015 roku
Fundacja Garnizon Sztuki
Gościnnie w Teatrze IMKA w Warszawie

Dodaj komentarz