• 2015-11-19

Dzikie instrumenty w STAYni

29 listopada na Pradze odbędą się warsztaty odkrywania możliwości instrumentów muzycznych sposobów ekspresji i niestandardowego podejścia do muzyki.

„Dzikie instrumenty” w Eksperymentalnej Pracowni Muzycznej STAYnia (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Dzikie instrumenty” w Eksperymentalnej Pracowni Muzycznej STAYnia (źródło: materiały prasowe organizatora)

Warsztaty muzyczne zatytułowane Dzikie instrumenty mają na celu poznawanie przez poszukiwaczy nowoczesnej lekkości w muzyce ukrytych w instrumentach niezwykłych możliwości ekspresyjnych. Prowadzący warsztaty, czyli Dagna Sadkowska – skrzypce, Michał Górczyński – klarnet oraz Tomek Pokrzywiński – wiolonczela, mają za zadanie zaprezentować najpierw na swoich, a następnie na instrumentach warsztatowiczów, jak występujące w muzyce ekspresje są w stanie zmieniać instrumenty muzyczne, które bez nas i naszych emocji są tylko martwymi przedmiotami.

W Eksperymentalnej Pracowni Muzycznej pasjonaci grania i śpiewania uczestniczą w bezpłatnych grupowych warsztatach instrumentalnych pod okiem zawodowych muzyków reprezentujących różne żywioły muzyczne (muzyka klasyczna, tradycyjna, jazzowa, rockowa). Wspólnie tworzą zespoły, by muzykować i koncertować dla czystej przyjemności. Nie trzeba być wirtuozem, ważne, żeby chcieć zajmować się muzyką!

Dzikie instrumenty
29 listopada 2015 roku, od 14.00 do 17.00
Eksperymentalna Pracownia Muzyczna STAYnia
Warszawa

Dodaj komentarz