• 2015-10-16

Pozwól mi spróbować jeszcze raz

26 października na rynku muzycznym ukaże się album Ewy Błaszczyk Pozwól mi spróbować jeszcze raz. Płyta jest w dużym stopniu oparta na spektaklu muzycznym, który miał premierę w styczniu tego roku i jest aktualnie grany w całej Polsce.

Ewa Błaszczyk (źródło: materiały prasowe)

Ewa Błaszczyk (źródło: materiały prasowe)

W repertuarze aktorki obdarzonej niezwykłą wrażliwością, Ewy Błaszczyk, znalazły się utwory autorstwa m.in. Agnieszki Osieckiej, Jacka Kleyffa, Stanisława Soyki, Doroty Czupkiewicz, ks. Jana Twardowskiego, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Jana Wołka, Jacka Janczarskiego z muzyką Jerzego Satanowskiego, Stanisława Soyki, Zygmunta Koniecznego, czy Włodzimierza Wysockiego. Artystce towarzyszy trzyosobowa grupa muzyków (piano, gitara i saksofon). W trakcie koncertów, nie tylko duchowym, ale także wokalnym i muzycznym (gitara) wsparciem służy córka – Marianna Janczarska.

„Modlitwa III” – singiel (źródło: materiały prasowe)

„Modlitwa III” – singiel (źródło: materiały prasowe)

Ewa Błaszczyk odkrywa siebie poprzez historie. Łagodne, nastrojowe piosenki przeplata pełnymi dramatyzmu i energii wyznaniami – że warto walczyć o swoje życie i mieć nadzieję. Podobnie jak w przypadku większości projektów Ewy Błaszczyk, część dochodów ze sprzedaży płyty przeznaczona będzie na wsparcie fundacji Akogo?. Album promuje piosenka Modlitwa III znana z wykonania zespołu Dżem.

Ewa Błaszczyk. Pozwól mi spróbować jeszcze raz
Premiera: 26 października 2015 roku
Wydawca albumu: Wytwórnia Muzyczna MTJ
Warszawa

Dodaj komentarz