• 2015-09-16

Pola Rise na Deezer Sessions

Pola Rise jako pierwsza polska artystka została zaproszona do udziału w Deezer Sessions. Do tej pory w projekcie wzięli udział między innymi Selah Sue, Ed Sheeran, Lianne La Havas czy Asaf Avidan.

Pola Rise (źródło: materiały prasowe)

Pola Rise (źródło: materiały prasowe)

Pola Rise to kompozytorka, wokalistka i autorka tekstów. Na potrzeby projektu wykonała 3 utwory ze swojego debiutanckiego wydawnictwa, w specjalnych, koncertowych aranżacjach. Jesienią ukaże się również specjalna EP-ka – The Power of Coincidence Live. Na scenie Poli towarzyszył stały skład, czyli Manoid i Tobera, Wiktoria Jakubowska na perkusji oraz Agata Kurzyk na wiolonczeli.

Artystka zadebiutowała utworem Did you sleep last night, który doczekał się już ponad 150 tysięcy wyświetleń na YouTube. Kolejny singiel z wydawnictwa The Power of Coincidence to Soulless dance, który znalazł się na wielu playlistach radiowych, zaś teledysk odtworzono już niemal 130 tysięcy razy.

Artystka w ciągu ostatniego roku zagrała ponad 40 koncertów w Polsce i zagranicą, między innymi na Springbreak Festival, Soundrive Fest, Liveurope Showcase, Loftas, Karkle Live Music Beach, ale również jako support warszawskiego koncertu Selah Sue w Palladium.

Pola Rise na Deezer Sessions
październik 2015 roku

Dodaj komentarz