• 2015-08-07

Spotkaj się z artystą

W ramach Zalewu Sztuki Łaźnia Nowa w Krakowie zaprasza na niezwykły cykl spotkań aktywnych Artyści w Zalewie. W każdy sierpniowy piątek o godz. 18.00 widzowie będą mieć niepowtarzalną okazję do zabawy z łaźniowymi artystami. Pierwsze spotkanie pod hasłem Trenuj z Błażejem Peszkiem odbędzie się już dziś.

„Artyści w Zalewie” – plakat (źródło: materiały prasowe)

„Artyści w Zalewie” – plakat (źródło: materiały prasowe)

Aktor jaki jest, każdy widzi. Dlatego dobra kondycja i sprawność fizyczna to nieodzowne cechy artysty. Jak ćwiczyć, by wyglądać jak sam Błażej Peszek opowie popularny aktor i miłośnik kick-boxingu. Rozgrzewkę przed spotkaniem poprowadzi Michał Adamowicz, wielokrotny mistrz Polski Wushu.

W ramach cyklu odbędą się również:

14 sierpnia, Psy-tul z Joanną Szczepkowską

Poszukiwanie inspiracji, aktywność fizyczna i relaks, a to wszystko z czworonogiem. Joanna Szczepkowska opowie o życiu we dwoje i międzygatunkowej więzi, która inspiruje i uczy odpowiedzialności. Jak zaś nawiązać relację z psem, jakie stosować rady wychowawcze i czego się wystrzegać opowie i pokaże Jolanta Antus, psia behawiorystka, wraz z Fraszką.

21 sierpnia, Śpiewaj z Radkiem Krzyżowskim

Czy aktor musi być muzykalny? Jak szkolić głos? Skąd brać inspiracje? Radek Krzyżowski odpowie na te pytania. Publiczność możne przynieść ze soboą gitary, bongosy, trąbki czy inne instrumenty, które nastroją unikalną orkiestrę prowadzoną przez multiinstrumentalistę Pawła Bohatera oraz rapującego wokalistę BuA.

28 sierpnia, Gotuj z Szydłowskimi

Co ma teatr do jedzenia? Podczas gdy posiłek napełnia żołądki, sztuka to, jak mówią, strawa duchowa i pokarm dla duszy. Już w początkach starożytnego teatru, w czasie Dionizji, jedną z najważniejszych jego części była uczta. W czasie gdy szef kuchni Bartłomiej Płócienniak będzie przygotowywał kulinarne majstersztyki, dyrekcja Łaźni Nowej opowie, jak można się, teatrem i jedzeniem, głęboko nasycić i zdrowo pożywić.

Spotkania odbywać się będą nad Zalewem Nowohuckim, przy ul. Bulwarowej 39 (stare wejście na basen). Na wszystkie spotkania obowiązuje wstęp wolny.

Artyści w Zalewie
Od 7 do 28 sierpnia 2015 roku, godz. 18.00
Teatr Łaźnia Nowa
Kraków

Dodaj komentarz