Drugie Życie Książki z poematem wizualnym Ryszarda Krynickiego

2 sierpnia w Bibliotece MOCAK-u w Krakowie odbędzie się specjalna edycja akcji Drugie Życie Książki, organizowana we współpracy z Krakowskim Biurem Festiwalowym.

Drugie Życie Książki w MOCAK-u, fot. Tomasz Wiech (źródło: materiały prasowe organizatora)

Drugie Życie Książki w MOCAK-u, fot. Tomasz Wiech (źródło: materiały prasowe organizatora)

godz. 15.00 | Lektury wizualne: Telegram
Warsztaty literacko-artystyczne skierowane do młodzieży i osób dorosłych

Spotkanie inspirowane poematem wizualnym G Ryszarda Krynickiego będzie obejmowało wspólną lekturę wybranych utworów poety oraz twórczą pracę, łączącą środki wyrazu właściwe literaturze i sztukom wizualnym. Organizatorzy zapraszają młodzież i osoby dorosłe. Obowiązuje rezerwacja miejsc.

godz. 16.00–17.00 | Wymiana książek

W bezgotówkowej wymianie książek może wziąć udział każdy zainteresowany – wystarczy przynieść jedną, maksymalnie dziesięć książek, koniecznie w dobrym stanie. Pozycje wydane do 1995 roku można wymienić tylko na takie, które również ukazały się do tego czasu, natomiast publikacje wydane po 1995 roku na dowolną książkę. Obieg książek ożywia domowe biblioteki, ułatwia spotkania z literaturą i poszerza czytelnicze horyzonty, pozwalając zamienić publikacje już przeczytane, mniej przydatne czy nietrafione na szukane od dawna lub zupełnie nieoczekiwane pozycje. Podarowanie drugiego życia książkom jest przyjemne i bardzo proste.

Drugie Życie Książki
2 sierpnia 2015 roku, godz. 15.00–17.00
Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK w Krakowie

Dodaj komentarz