IMB Asymetria: In Progress

Do 17 lipca w Pałacu Sztuki w Krakowie można oglądać wystawę prac projektowych IMB Asymetria Architekci pt. In Progress. To pierwsza tak wszechstronna prezentacja jednego z najbardziej znanych krakowskich biur architektonicznych.

IMB Asymetria: In Progress (źródło: materiały prasowe organizatora)

IMB Asymetria: In Progress (źródło: materiały prasowe organizatora)

Architektura ma swój własny obszar istnienia. Pozostaje w wyjątkowo cielesnym związku z życiem. …nie jest ona zasadniczo ani przesłaniem, ani znakiem lecz oprawą i tłem dla przemijającego życia, wrażliwym naczyniem dla rytmu kroków po podłodze, dla skupienia przy pracy, dla ciszy snu.

arch. Peter Zumthor, Myślenie architekturą

Na wystawie prezentowane są projekty we wszystkich etapach projektowania architektonicznego: od szkiców, modeli roboczych, przez animacje, aż do wizualizacji i zdjęć realizacji.

IMB Asymetria powstała w wyniku połączenia biur architektonicznych IMB Atelier i L. G. Asymetria. Założycielami i partnerami są architekci: Andrzej Lipski, Witold Gilewicz, Marek Borkowski. Doświadczenie w pracy w Polsce jak i za granicą zaowocowały profesjonalnym podejściem do klienta i najwyższym standardem oferowanych usług projektowych. Prowadzone i założone przez nich Biuro Architektoniczne IMB Asymetria w ciągu kilku lat działalności stało się jednym z największych i najbardziej renomowanych firm architektonicznych w Polsce. Od roku 1999 również Biuro jest członkiem–założycielem Europejskiego Konsorcjum Biur Architektonicznych zrzeszających prestiżowe biura z krajów Europy Zachodniej.

IMB Asymetria: In Progress
Od 18 czerwca do 17 lipca 2015 r.
Pałac Sztuki
Kraków

Dodaj komentarz