Prezent dla Niej – artystycznej duszy

Odwieczny dylemat większości osób – jaki prezent podarować bliskiej osobie, zwłaszcza gdy ta ma artystyczną duszę i nie tak łatwo zadowoli się pudełkiem czekoladek, bukietem róż, misiem czy kubkiem z nadrukiem. Prawda jest taka, że pomysł na prezent dla artystycznej duszy to nie lada wyzwanie, choć da się mu sprostać. Na pewno taki podarunek nie może być zbyt oczywisty. Poza tym nie może być sztampowy i przewidywalny. Na pewno nie może to być bilet do kina lub teatru. Fajne, aczkolwiek mało zaskakujące. Nie może to być także płyta DVD z ulubionym widowiskiem czy tomik poezji ulubionego artysty. Nieźle, ale szybko się znudzi i jeszcze szybciej pokryje kurzem. Dobrze by prezent był jak najbardziej wymyślny, oryginalny, kreatywny… Nadal myślicie, że ciężko znaleźć coś naprawdę pomysłowego? Udowodnimy wam, że wcale nie musi tak być!

Źródło: materiały prasowe

Źródło: materiały prasowe

Co powiecie na prezenty nieoczywiste? My takim podarunkom mówimy głośne TAK. Ich popularność narodziła się w Anglii i w dość krótkim czasie opanowała cały świat. Co ciekawe – tego typu prezenty zostały okrzyknięte prezentami XXI wieku. Nic w tym dziwnego. Dzięki temu, że nie mają nic wspólnego z nudą i banalnością, pozostają w pamięci na bardzo długi czas. Zaskakują, bawią, często spełniają marzenia i… nie pokrywają się kurzem, jak większość prezentów namacalnych. Czym są prezenty nieoczywiste? Przeżyciem, rozwijającym doświadczeniem, szaloną przygodą, impulsem do działania… Można nazwać je w różny sposób. Takie prezenty doskonale wpisują się w potrzeby artystycznej duszy, która bardziej zapamięta określone przeżycie, niż konkretną rzecz, chociażby nie wiadomo jak droga była.

Zapomnijcie więc o skarpetkach, słodkiej biżuterii, koszu wypełnionym słodyczami i powitajcie prezenty nieoczywiste. Poniżej znajdziecie kilka inspiracji na prezenty dla niej – artystycznej duszy, wiecznie bujającej w obłokach. Więcej pomysłów znajdziecie tutaj: http://www.wyjatkowyprezent.pl/pomysl-na-prezent/prezenty-artystyczne

Warsztaty z ceramiki
Warsztaty z ceramiki to doskonały pomysł na prezent dla kogoś, kto lubi od czasu do czasu oderwać się od rzeczywistości i uwolnić umysł od wszelkich trosk. Takie warsztaty to niepowtarzalna okazja do tego, aby rozwinąć drzemiące gdzieś w środku talenty artystyczne, a zwłaszcza plastyczne. Dzięki temu, że zajęcia prowadzone są przy odprężającej muzyce, stanowią także świetną okazję do relaksu. Tego typu prezent połączy przyjemne z pożytecznym. Osoba obdarowana takim upominkiem będzie mogła przeżyć fajną przygodę i miło spędzić czas z innymi artystycznymi duszami, a przy okazji nabędzie nowego doświadczenia, które kto wie… może zaowocuje w przyszłości?

Warsztaty obejmują naukę lepienia z gliny przedmiotów czysto użytkowych lub dekoracyjnych, a także naukę zdobienia i szkliwienia. Fanki filmu „Uwierz w ducha” będą zachwycone!

Indywidualny kurs fotografii
Coraz więcej osób sięga po aparat i strzela fotki. Nie trzeba od razu prowadzić bloga modowego lub kulinarnego, aby nauczyć się robienia profesjonalnych zdjęć. Jeżeli wasza przyjaciółka, dziewczyna lub siostra strzela fotki przy każdym wyjściu z domu, bez względu na to, dokąd zmierza lub od dawna marzy o nauce fotografii – tego typu prezent na pewno ją uszczęśliwi. Taki kurs nie tylko pozwoli poznać ciekawych ludzi, którzy dzielą podobne pasje, ale także pomoże poznać tajniki fotografowania pod okiem ekspertów z bogatym doświadczeniem, nauczy wykorzystywać możliwości aparatu, by tworzyć piękne obrazy malowane światłem.

Prezent obejmuje 4 indywidualne lekcje fotografii o dowolnej tematyce oraz możliwość korzystania z profesjonalnego sprzętu fotograficznego.

Kurs rysunku lub malarstwa
Artystyczne dusze bardzo często przelewają swoje wizje na kartkę papieru lub płótno. Malowanie czy rysowanie to sztuka zarezerwowana dla nielicznych. Można powiedzieć, że jest to sztuka dla wybranych. Nie każdy bowiem ma tyle cierpliwości i wyjątkowego daru, by móc przenieść własne wizje na papier. Jeśli wasza siostra, koleżanka, przyjaciółka, dziewczyna od dawna interesuje się malarstwem lub rysunkiem i nieśmiało po kątach próbuje swoich plastycznych sił – podarujcie jej profesjonalny kurs rysunku lub malarstwa. Tego typu zajęcia nie tylko pomogą jej zdobyć niezbędne umiejętności, ale także rozbudzą kreatywność, pozwolą rozwinąć pasje i talent oraz wykształcić nowe zdolności. Takie zajęcia rozwiną skrzydła, których nikt nie zdoła już podciąć.

Zajęcia zarówno z rysunku, jak i malarstwa obejmują 4 zajęcia (po 3 godziny każde), opiekę doświadczonego artysty i możliwość zabrania stworzonych przez siebie prac.

Własny tomik wierszy lub własna płyta
Prezenty dla niej – artystycznej duszy, jak sami widzicie mogą być różne. Nic chyba jednak nie przebije prezentu w postaci własnego debiutanckiego singla lub własnego tomiku wierszy. Bo kto jest artystą ten chce, aby inni obcowali z jego twórczością. Pisanie do szuflady czy śpiewanie pod prysznicem może i jest przyjemne, ale dopiero podzielenie się własną twórczością z odbiorcami daje prawdziwe spełnienie. Jeśli chcecie bliskiej osobie sprawić przyjemność – wydajcie jej twórczość, którą chowa w szufladzie lub podarujcie w prezencie nagranie debiutanckiego singla w profesjonalnym studio, pod okiem wykwalifikowanego opiekuna. Jedno jest pewne – taki prezent zostanie zapamiętany do końca życia. Na pewno przyniesie też dużo satysfakcji, wiele nowych doświadczeń i kto wie… może będzie pierwszym krokiem do sukcesu i sławy?

Dodaj komentarz