• 2015-06-30

Druga płyta Fismolla

Fismoll zaprezentował właśnie teledysk do pierwszego singla Eager Boy, promującego jego najnowszą płytę Box Of Feathers. Album ukazał się 29 czerwca, a już za kilka dni fani będą mogli go usłyszeć na żywo podczas Open’er Festival.

Fismoll (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Fismoll (źródło: materiały prasowe wydawcy)

W 2013 roku Fismoll zaskoczył wszystkich niezwykle dojrzałym debiutanckim albumem At Glade. Dwa lata później młody singer-songwriter potwierdza swoją wyjątkowość drugą płytą Box Of Feathers, która od dziś jest dostępna w sklepach i serwisach cyfrowych.

Zwiastuje ją singiel pt. Eager Boy. Klip do utworu zrealizował Jędrzej Guzik z kolektywu wooom, który jest również autorem okładki Box Of Feathers we współpracy z samym Fismollem.

Eager Boy elektryzuje od pierwszych dźwięków atmosferą, bliskością głosu i stopniowo pojawiającymi się partiami kolejnych instrumentów. Charakterystyczny motyw gitary i jednocześnie naturalne i oryginalne brzmienie całości to niezmiennie znak rozpoznawczy Fismolla. W tej nastrojowej, pulsującej piosence znajduje pełne odbicie koncepcja liryczna i brzmieniowa całej płyty. Piosenka rozwija się od łagodnego początku do potężnego finału, symbolizując delikatność i siłę, których opowiada tekst.

Box Of Feathers | Druga płyta Fismoll
Premiera płyty: 29 czerwca 2015 roku
Warner Music Poland

1 komentarz do artykułu “Druga płyta Fismolla”

  1. Stan

    Płyta świetna, puszczam w aucie non stop.

Dodaj komentarz