• 2015-05-25

Kobieca wersja Jak zostać królem

3 lipca do kin wchodzi nowy film Juliana Jarrolda Randka z królową. W Jak zostać królem poznaliście ich ojca, teraz czas, żeby podejrzeć, jak żyją księżniczki. W nowej komedii o rodzinie królewskiej zobaczycie kulisy nocnej eskapady dwóch nastoletnich księżniczek, z których jedna, Elżbieta II, rządzi teraz Wielką Brytanią.

„Randka z królową”, reż. Julian Jarrold (źródło: materiały prasowe dystrybutora)

„Randka z królową”, reż. Julian Jarrold (źródło: materiały prasowe dystrybutora)

Randka z królową to nieopowiedziana dotąd historia pierwszej miłości Elżbiety II. Historia, która wreszcie ujrzała światło dzienne, jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. W pewną majową noc dziewczyny będą bawić się na największej imprezie w historii Londynu i zrobią wszystko, czego zabrania dworska etykieta. Elżbieta zakocha się po raz pierwszy, a Małgorzata, jak zauważył „The Hollywood Reporter”, „zapisze się w historii jako Lindsay Lohan rodziny królewskiej”.

Elżbieta i jej młodsza siostra Małgorzata wymykają się z oficjalnego przyjęcia w hotelu Ritz w Londynie. Podekscytowane ruszają w miasto. Kiedy Małgorzata znika w tłumie wraz z grupą świętujących kapitanów marynarki, Elżbieta wpada (dosłownie!) w ramiona młodego lotnika – Jacka. Zderzenie odmiennych światów tej nietypowej pary doprowadza do serii zabawnych pomyłek. Szczególnie że Jack nie wie, kim jest Elżbieta, ona zaś nie zna jego tajemnicy. Próbując odnaleźć Małgorzatę, jednocześnie uciekają przed dwoma wysłannikami Królewskiej Gwardii.

Randka z królową, reż. Julian Jarrold
Dystrybutor: Vue Movie Distribution
W kinach od 3 lipca 2015 roku

Dodaj komentarz