VII edycja Konkursu Fotograficznego Empik ruszyła!

Wystartowała VII edycja Konkursu Fotograficznego Empik. Miłośnicy fotografii mogą zmierzyć się w dwóch kategoriach, a na najlepszych, jak co roku, czekają cenne nagrody.

VII edycja Konkursu Fotograficznego Empik (źródło: materiały prasowe organizatora)

VII edycja Konkursu Fotograficznego Empik (źródło: materiały prasowe organizatora)

Empik oraz empikfoto.pl ogłosiły kolejną, VII już, edycję swojego corocznego Konkursu Fotograficznego. Konkurs skierowany jest do amatorów i pasjonatów fotografii, którzy przez blisko dwa miesiące mogą nadsyłać swoje zgłoszenia. Prace przyjmowane są od 6 maja do 30 czerwca br. w dwóch kategoriach tematycznych – Portret i Fotografia Ulicy.

Zgłoszenia mogą zawierać maksymalnie 3 fotografie w wybranej kategorii, z których najlepsze wybierze jury w składzie:

  • Paweł Duma – fotograf i wykładowca Akademii Nikona,
  • Maciej Zieliński – redaktor naczelny magazynu fotograficznego Digital Camera Poland,
  • Krzysztof Basel – redaktor prowadzący serwisu internetowego o fotografii – fotoblogia.pl.

Ogłoszenie wyników nastąpi w drugiej połowie lipca. Wtedy przyznana zostanie także Nagroda Publiczności – Empik i empikfoto.pl postanowiły uhonorować autora zdjęcia, które otrzyma największą liczbę głosów.

W tegorocznej edycji Konkursu, organizatorzy przewidzieli wyjątkowo cenne nagrody dla pasjonatów fotografii. Prawdziwą gratką dla fotoamatorów będzie nagroda główna, w skład której wchodzi m.in. aparat Nikon1 J5 i profesjonalny monitor EIZO CS240 stworzony z myślą o grafikach i fotografach. Do wygrania także warsztaty w Akademii Nikona, próbnik kolorów Datacolor, kalibrator do monitorów Spyder5Express, prenumeraty magazynu Digital Camera oraz bony na zakupy na empikfoto.pl.

Swoje fotografie można wysyłać poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie Konkursu Fotograficznego Empik – http://www.empikfoto.pl/kfe.html (zakładka Zgłoś zdjęcie). Dodatkowo, każda z osób, która weźmie udział w Konkursie lub zagłosuje na inne prace otrzyma kod rabatowy w wysokości 60% na dowolne odbitki w linii Premium lub Standard. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Dodaj komentarz