• 2015-04-30

Warsaw Tip Tap Run 2015

9 maja w Klubie Harenda w Warszawie wystąpią mistrzowie stepowania z Hiszpanii Ivan Bouchain, Ludovico Hombravella i Lucas Tadeo.

Warsaw Tip Tap Run 2015 (źródło: materiały prasowe)

Warsaw Tip Tap Run 2015 (źródło: materiały prasowe)

To jedyna taka okazja, żeby na jednej scenie zobaczyć wielkich mistrzów i posłuchać na żywo muzyki jazzowej i swingowej w najlepszym wykonaniu! Latynoscy goście są twórcami W.O.T.O. (Walk On Tap On), ruch który stara się zgromadzić artystów różnych dyscyplin interaktywnych w kontekście muzycznym prowadzonych przez stepujących tancerzy. W ciągu ostatnich 7 lat prezentowali własne i nietuzinkowe pokazy, zaczynając od własnych utworów muzycznych poprzez prace z tancerzami hip hopowymi, muzykami wszelkiego rodzaju, raperami, beat boxerami, aktorami i innymi artystami. Powstały z tego bardzo świeże i jedyne w swoimi rodzaju inscenizacje wystawiane w dużych, dobrze znanych teatrach, ale także w barach jazzowych i na ulicach.

Lucas Tadeo ukształtował się jako tancerz stepując w Berlinie, Barcelonie i Nowym Jorku. Promuje stepowanie i od 2007 roku organizuje i jest gospodarzem konkursów i warsztatów stepowania w Berlinie, Madrycie i Barcelonie.

Ludovico Hombravella śpiewał, tańczył i grał na scenie od 10 roku życia. Początkowo w Meksyku, następnie w Madrycie i Barcelonie. Przez ostatnie 15 lat skupił się na stepowaniu i od lat jest znanym i cenionym tancerzem na europejskiej scenie stepowania.

Ivan Bouchain pierwszy kontakt ze sceną miał w teatrze w 1998 roku w Meksyku, jego rodzinnym mieście. Po przystąpieniu do Asociación Nacional de Actores, poświęcił się całkowicie tańcu. W 2002 roku postanowił przenieść się do Barcelony.

Warsaw Tip Tap Run 2015
9 maja 2015 roku
Klub Harenda w Warszawie

Dodaj komentarz