Maciej Miłobędzki – JEMS Architekci. Projekty i realizacje

20 kwietnia w Galerii Sztuki Wozownia w Toruniu odbędzie się wykład Macieja Miłobędzkiego (JEMS Architekci) Projekty i realizacje. O kontynuacji.

Maciej Miłobędzki, wykład „Projekty i realzacje. O kontynuacji” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Maciej Miłobędzki, wykład „Projekty i realzacje. O kontynuacji” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Maciej Miłobędzki zapowiada, że wykład będzie poświęcony tym wątkom w projektach JEMS, które są kontynuowane  i rozwijane przez lata. Kumulowanie rozmaitych przemyśleń, inspiracji, rezultatów wcześniejszych studiów, ich ewolucja pozwala na krytyczną weryfikację, transformacje w zmieniających się warunkach nowych kontekstach. Cenimy sobie tę ciągłość, również jako antidotum na presję Wymyślania wszystkiego od nowa. Wypowiedź będzie ilustrowana znanymi realizacjami, ale również projektami, które nigdy nie zostały zbudowane i nie były szerzej prezentowane publicznie.

Maciej Miłobędzki – urodził się w 1959 roku w Warszawie. W 1985 ukończył Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej. W latach 1984–1988 pracował w Spółdzielni Pracy Twórczej Architektów Plastyków ESPEA. Od 1988 roku współzałożyciel i partner w JEMS Architekci. Od 2004 promotor prac dyplomowych na Wydziale Architektury Politechniki Poznańskiej. Od 2008 roku pracownik dydaktyczny na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.

Wykład Macieja Miłobędzkiego (JEMS Architekci) Projekty i realizacje. O kontynuacji
20 kwietnia 2015 roku, godzina 17.00
Galeria Sztuki Wozownia
Toruń

Dodaj komentarz