• 2015-03-17

Od nocy do nocy | Gertner zaśpiewa Osiecką

20 marca o godz. 18.00 w Śródmiejskim Ośrodku Kultury w Krakowie odbędzie się recital piosenek Agnieszki Osieckiej w wykonaniu Anny Gertner przy fortepianowym akompaniamencie Adama Dobrowolskiego.

„Od nocy do nocy” – recital piosenek Agnieszki Osieckiej – plakat (źródło: materiał prasowy organizatora)

„Od nocy do nocy” – recital piosenek Agnieszki Osieckiej – plakat (źródło: materiał prasowy organizatora)

Anna Gertner – absolwentka Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie (muzyka kościelna), a także absolwentka Podyplomowych Studiów Emisji Głosu na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. W 2012 roku ukończyła studia w Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie śpiewu solowego. W latach 2000–2003 jako chórzystka współpracowała z Europa Chor Akademie w Mainz, a od roku 2002 także z Chórem Polskiego Radia w Krakowie, z którymi brała udział w nagraniach i koncertach ze wspaniałymi orkiestrami i pod kierunkiem wybitnych dyrygentów. W latach 2007–2010 była dyrygentką i wykładowcą emisji głosu w Chórze Akademickim Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie stale prowadzi działalność artystyczną i pedagogiczną.

Adam Dobrowolski: w 2008 roku ukończył Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, następnie w 2011, ukończył z wyróżnieniem studia podyplomowe na Akademii Muzycznej w Katowicach. W 2014 ukończył z wyróżnieniem studia w Hochschule der Kunste w Bernie w klasie prof. Tomasza Herbuta. Pracuje jako nauczyciel i akompaniator w szkole muzycznej II stopnia w Krakowie.

Od nocy do nocy – recital piosenek Agnieszki Osieckiej
20 marca 2015 roku o godz. 18.00
Śródmiejski Ośrodek Kultury
Kraków

Dodaj komentarz