• 2015-03-16

Wiosna! | Festiwal Cztery Pory Roku

Odbywający się każdego pierwszego dnia pory roku Festiwal w udany sposób łączy scenę pełną muzycznych odkryć oraz wydarzenia społeczne. Wiosenna edycja Festiwalu Cztery Pory Roku zagości w katowickim Klubie Panorama w sobotę 21 marca.

Wiosna | Festiwal Cztery Pory Roku, plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

Wiosna | Festiwal Cztery Pory Roku, plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

Usłyszymy tego wieczoru:

Pola Rise – młodą i tajemniczą artystkę, podbijającą polską scenę muzyki elektornicznej, roztaczając wokół siebie zagadkową atmosferę. Pracuje nad debiutancką płytą we współpracy z producentem Manoid.

October Leaves – zespół z Rybnika, na swoim koncie mający już dwa albumy. Promowany przez Trójkę Polskiego Radia, znany z Must Be The Music, zagrał również na gdyńskim Open’erze. Potrzeba czegoś więcej?

The Party is Over – pierwszymi ich słuchaczami były ściany katowickich kamienic. Michał (bity) i Daria (wokal) swoje siły połączyli w 2014 roku, w 2015 wydali pierwszą epkę, która umiejscowia się gdzieś między trip hopem a berlińską elektroniką.

The Flavour – młodą, rockowo-grunge’ową grupę wywodzącą się z katowickiej Ligoty. Nie wydali żadnej płyty, nie mają na swoim koncie epki, ani wielu koncertów, ale na pewno nie można im zarzucić braku talentu i energii.

Ponadto organizatorzy planują szereg wydarzeń towarzyszących: jarmark sezonowej żywności, akcję sprzątania dzielnicy, zajęcia z handmade i swap ciuchów, czy warsztaty plastyczne dla dzieci.

Festiwal Cztery Pory Roku
21 marca 2015 roku
Klub Panorama w Katowicach

Dodaj komentarz