• 2015-03-10

2. Targi Sztuki Użytkowej Kontury

21 marca w Browarze Mieszczańskim we Wrocławiu odbędzie się druga edycja Targów Sztuki Użytkowej Kontury.

2. Targi Sztuki Użytkowej „ Kontury”, plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

2. Targi Sztuki Użytkowej „ Kontury”, plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

Podczas drugiej edycji Konturów we wnętrzach Browaru Mieszczańskiego zagości oryginalne polskie wzornictwo i rękodzieło. Na kilkudziesięciu stoiskach pojawią się meble, oświetlenie, różnorodne artykuły wyposażenia wnętrz. Przedmioty oferowane na targach odznaczają się wysoką jakość materiałów, precyzją wykonania i przede wszystkim oryginalnością. Ponadto wszystkie są zaprojektowane i wykonane przez wystawców, z którymi można porozmawiać podczas targów. Oferuje to możliwość poznania nie tylko produktu, ale i  jego autora.

Kontury mają być swoistym pomostem między producentami sztuki użytkowej a wszystkimi poszukującymi ciekawych przedmiotów, które pozwolą urządzić wnętrze w unikatowy i indywidualny sposób – opowiada Jakub Kurowski, jeden z organizatorów wrocławskich Targów Sztuki Użytkowej Kontury.

Podobnie jak jesienią podczas targów będzie specjalna strefa blogera, miejsce gdzie zaproszeni specjaliści od designu będą na bieżąco tworzyć relację z wydarzenia. Ponownie będzie można zgromadzić szereg inspiracji i skorzystać z bezpłatnych porad projektantek wnętrz, które dostarczą funkcjonalnych i estetycznych rozwiązań przestrzennych.

2. Targi Sztuki Użytkowej Kontury
21 marca 2015 roku, od godziny 11.00 do 19.00
Browar Mieszczański
Wrocław

Dodaj komentarz