Nabór do trzeciej edycji Krakow Photo Fringe rozpoczęty

Po sukcesie dwóch ostatnich edycji, Fundacja Lablab oraz Fundacja Sztuk Wizualnych organizują po raz kolejny Krakow Photo Fringe. Nowością tegorocznego Fringe’a jest zwiększenie zasięgu na Małopolskę. Zgłoszenia można przesyłać do 29 marca. Do uczestnictwa organizatorzy zapraszają nie tylko chętnych z Krakowa, ale także z innych miast naszego regionu jak Tarnów, Zakopane, Zawoja, Bochnia czy Nowy Sącz.

3. Krakow Photo Fringe, nabór, banner (źródło: materiały prasowe organizatora)

3. Krakow Photo Fringe, nabór, banner (źródło: materiały prasowe organizatora)

Celem organizatorów jest zaprezentowanie szerokiego spektrum inicjatyw artystycznych, przy jednoczesnym podniesieniu rangi propozycji zewnętrznych oraz efektywniejszej promocji eventów odbywających się równolegle do Miesiąca Fotografii w Krakowie. Pierwsza jak i druga edycja spotkały się z ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród instytucji i organizacji tworzących bogaty program Kraków Photo Fringe, jak i wśród widzów. Tradycyjnie, do współpracy zapraszają artystów, kuratorów, aktywistów, organizatorów wydarzeń o tematyce fotograficznej oraz wszystkich innych, których pasją jest fotografia.

Organizatorzy czekają na propozycje wystaw, happeningów, performansów, prezentacji, konkursów, promocji książek, spotkań autorskich, prelekcji, akcji, warsztatów i innych wydarzeń związanych z fotografią. Zapewniają wsparcie logistycznie, promocję i doradztwo w sposobie realizacji wydarzeń.

3. Krakow Photo Fringe – nabór
Zgłoszenia można przesyłać do 29 marca na adres info@krakowfringe.com
Krakow Photo Fringe 2015 potrwa od 14 maja do 14 czerwca

 

 

Dodaj komentarz