• 2015-02-09

Tajemniczy zespół i dobra muzyka – Bokka w warszawskiej Stodole

Bokka wystąpi w warszawskiej Stodole już 25 marca. Zespół jest jednym z najbardziej niezwykłych projektów na polskiej scenie muzycznej.

Bokka (źródło: materiały prasowe organizatora)

Bokka (źródło: materiały prasowe organizatora)

Grupa od początku działa incognito. Łączą ambitny pop z elektroniką. Artyści występują w maskach, by skierować naszą uwagę na to, co jest dla nich najważniejsze – na swoją muzykę. Na to, co robią teraz, nie zaś ich osiągnięcia czy historię.

Jedyne, co o nich wiadomo, to że sercem formacji jest trio znanych muzyków i że sygnuje ich prężnie rozwijające się nowe wydawnictwo muzyczne Nextpop, stojące m. in. za sukcesami Fismolla i Kari.

Romantyczna idea tajemnicy i działania w cieniu, bez udzielania wywiadów i obecności w mediach, została bardzo dobrze przyjęta przez fanów i dziennikarzy.

Pierwszy singiel Bokki Town Of Strangers został zmasterowany w Londynie przez słynną Mandy Parnell, od lat współtworzącą brzmienie płyt Bjork, Sigur Ros, Little Dragon, Depeche Mode, czy Paula McCartneya, a teledysk do tego utworu na YouTube ma już prawie 2 miliony odsłon. Debiutancki album zespołu pt. Bokka wydany został w listopadzie 2013 roku.

Bokka – koncert
25 marca 2015 roku
Klub Stodoła w Warszawie

Dodaj komentarz