• 2015-02-04

Ogólnopolskie Warsztaty Filmowe OFFmaster w Krakowie

28 lutego w Krakowie odbędzie się trzecia edycja OFFmastera, czyli ogólnopolskich warsztatów filmowych dla filmowców niezależnych. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się ze wszystkimi etapami produkcji filmowej, a także do nawiązania nowych kontaktów w środowisku filmowców niezależnych.

Warsztaty OFFmaster odbędą się w Krakowie (źródło: materiały prasowe organizatora)

Warsztaty OFFmaster odbędą się w Krakowie (źródło: materiały prasowe organizatora)

Trzeci OFFmaster będzie bazować na opiniach uczestników poprzednich edycji. Tym razem zajęcia poprowadzi trzech prowadzących. Oprócz Wiktora Obroka i Michała Kołdrasa, zajęcia poprowadzi również Miłosz Horodyski – związany z TVP reportażysta i wydawca, który naświetli uczestnikom, jak wygląda praca telewizyjna od kuchni.

Ponadto standardowo przepracowane zostaną moduły dotyczące filmowania lustrzankami cyfrowymi VDSLR, oraz kamerami typu handycam ze średniej półki cenowej. W programie znajdzie się również miejsce dla miłośników pisania scenariusza, nagrywania dźwięku, czy fascynatów sprzętu filmowego.

Nowością tej edycji będzie możliwość poddania pod ocenę nakręconych przez siebie filmów, dlatego organizatorzy zachęcają do przyniesienia swoich produkcji, tym bardziej, że warsztaty będą odbywać się w kinie.

Ogólnopolskie Warsztaty Filmowe OFFmaster
28 lutego 2015 roku
Kraków

Dodaj komentarz