• 2015-01-28

Bajkowy bal karnawałowy dla dzieci w Kinie Praha

Kino Praha w Warszawie szykuje Bajkowy bal karnawałowy dla dzieci. W programie pokazy bajek, zabawa z DJ’em oraz poczęstunek. Start 8 lutego, godz. 10.00.

Bajkowy bal karnawałowy (źródło: materiały prasowe organizatora)

Bajkowy bal karnawałowy (źródło: materiały prasowe organizatora)

Kino Praha zaprasza wszystkie dzieci wraz z opiekunami na Bajkowy bal karnawałowy dla dzieci. 8 lutego od godz. 11.30 będzie fantastyczna zabawa taneczna z DJ’em i bajkowymi animatorami, poczęstunek oraz specjalne pokazy filmów dla całej rodziny. W karnawałowym repertuarze będzie można zobaczyć przedpremierowo wyświetlany film Baranek Shaun albo Pingwiny z Madagaskaru. Gwarantowane mnóstwo niezapomnianej zabawy w iście karnawałowej atmosferze. Pamiętajcie o przebraniu za swoją ulubioną bajkową postać!

W ramach Bajkowego balu karnawałowego dla dzieci będzie można zobaczyć jeden z wybranych tytułów:

  • Baranek Shaun (pokaz przedpremierowy) – niepokorny, skory do pakowania się w tarapaty, baranek Shaun, wykorzystując nieobecność gospodarza, postawia wybrać się na wycieczkę do miasta. Nie do końca przemyślana wyprawa w towarzystwie psa Bitzera i innych przyjaciół z farmy obfitować będzie w różnego rodzaju przygody oraz niebezpieczeństwa czekające w metropolii na nieznające świata zwierzęta. Mała owca w wielkim mieście.
  • Pingwiny z Madagaskaru – kinowy film animowany o przygodach paczki pingwinów, bohaterów bijącego rekordy popularności serialu TV i trzech filmów z serii Madagaskar, które w polskich kinach obejrzało w sumie niemal 5 500 000 widzów.

Program:
Godz. 10.00 – 11.30 – projekcje bajek wg repertuaru
Godz. 11.30 – 14.30 – zabawa taneczna prowadzona przez bajkowych animatorów. Mnóstwo karnawałowej muzyki granej przez profesjonalnego DJ’a, nauka tańca, gry i zabawy, konkursy z nagrodami. Poczęstunek dla dzieci i opiekunów.

Bajkowy bal karnawałowy dla dzieci
8 lutego 2015 roku, godz. 10.00
Kino Praha w Warszawie

Dodaj komentarz