• 2015-01-22

Spotkanie z organizatorkami HUSH Warsaw

Na spotkanie z Anną Piętą i Magdą Korcz, organizatorkami targów HUSH Warsaw, zaprasza 22 stycznia Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie.

Magda Korcz i Anna Pięta, 20 X 20 (źródło: materiały prasowe)

Magda Korcz i Anna Pięta, 20 X 20 (źródło: materiały prasowe)

HUSH Warsaw to prestiżowe targi autorskiej mody w Polsce. Hush są najciekawszymi i najlepiej organizowanymi targami mody w naszym kraju – napisał o ostatniej edycji wydarzenia krytyk mody Michał Zaczyński. W czasie grudniowych targów padł rekord frekwencji i transakcji, na targi HUSH Warsaw, organizowane w przestrzeni Stadionu Narodowego, przybyło w sumie ponad 12,5 tys. osób.

Spotkanie jest  kolejną odsłoną cyklu 20 X 20: 20 osobowości mody na 20-lecie Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. Szkoła  obchodzi 20-lecie istnienia. Z tej okazji gośćmi SAPU byli już m.in. Michał Zaczyński, Dorota Wróblewska, Tobiasz Kujawa, Harel, Marcin Dąbrowski czy Ewa Kosz. Kolejna porcja wydarzeń modowych odbędzie się niedługo: 1 lutego studenci SAPU pokażą ubrania ekologiczne w czasie Junk Fashion Show. A od 21 do 29 marca odbędzie się kolejna edycja Cracow Fashion Week, organizowanego przez SAPU.

Spotkanie z Anną Piętą i Magdą Korcz
22 stycznia 2015 roku, godz. 17.30
Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie

Dodaj komentarz