III Projekt Przetwórnia – konsultacje z Tomaszem Wiechem

Stowarzyszenie Fotograficzne FotoBzik oraz Galeria Pauza serdecznie zapraszają do udziału w konsultacjach z Tomaszem Wiechem skierowanych do osób chcących uczestniczyć w III edycji Projektu Przetwórnia. Spotkanie odbędzie się 21 lutego.

Konsultacje z Tomaszem Wiechem, 3. Projekt Przetwórnia, Stowarzyszenie Fotograficzne Fotobzik (źródło: materiały prasowe organizatora)

Konsultacje z Tomaszem Wiechem, 3. Projekt Przetwórnia, Stowarzyszenie Fotograficzne Fotobzik (źródło: materiały prasowe organizatora)

Konsultacje będzie prowadził fotograf Tomasz Wiech, który był również gościem prowadzonego przez FotoBzik cyklu spotkań !ART COME OUT!.

Tomasz Wiech urodził się w 1979 r., mieszka w Krakowie. Z wykształcenia politolog. Student Instytutu Twórczej Fotografii w Opavie. W latach 2004–2010 związany był z Gazetą Wyborczą. Stypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2010) oraz Narodowego Centrum Kultury (Młoda Polska, 2011). Laureat nagrody w konkursie World Press Photo 2009.

W roku 2011 jego materiał o współczesnej Polsce znalazł się w finale konkursu Leica Oskar Barnack Award. Jego zdjęcia prezentowane były w Polsce, na Litwie, w Czechach, Francji, Belgi, Portugalii. Zainteresowany tym co tu i teraz.

Żeby wziąć udział w otwartych konsultacjach Przetwórni wystarczy:

  • przesłać na adres projektprzetwórnia@gmail.com 5 zdjęć realizujących hasło nowy dokument do dnia 2 lutego 2015 roku do godziny 24.00 z dopiskiem Konsultacje Tomasz Wiech
  • podać imię i nazwisko, numer telefonu
  • krótko uzasadnić dlaczego chciałabyś/chciałbyś wziąć udział w konsultacjach fotograficznych z Tomaszem Wiechem

Spośród wszystkich, spełniających powyższe kryteria, zgłoszeń Tomasz Wiech wybierze 12 osób, które wezmą udział w konsultacjach Projektu Przetwórnia. Osoby zakwalifikowane do konsultacji zostaną poinformowane przy pomocy poczty elektronicznej. Udział w konsultacjach jest bezpłatny.

III Projekt Przetwórnia – konsultacje z Tomaszem Wiechem
Konsultacje odbędą się 21 lutego 2015 roku między godziną 11.00 a 15.00
Galeria Pauza w Krakowie

Dodaj komentarz