• 2015-01-15

Zimowe warsztaty filmowe

Na zbliżające się ferie zimowe wrocławskie Centrum Technologii Audiowizualnych przygotowało cykl warsztatów filmowych dla dzieci w wieku 7–10 lat.

Warsztaty filmowe dla dzieci (źródło: materiały prasowe)

Warsztaty filmowe dla dzieci (źródło: materiały prasowe)

W okresie od 21 do 30 stycznia młodzi uczestnicy zajęć będą m.in. budować scenografię, bawić się w aktorów i tworzyć dźwięk do filmu. Warsztaty filmowe w Centrum Technologii Audiowizualnych, będącego sukcesorem Wytwórni Filmów Fabularnych, to okazja zarówno do doskonałej zabawy w grupie, jak również rozwoju dziecięcej wyobraźni i kreatywności. Oferta CeTA na ferie obejmuje trzy rodzaje warsztatów.

  • Mała scenografia (od 21 do 23 stycznia) to zajęcia rozwijające kreatywność dzieci i wspomagające ich rozwój plastyczny, poprzez tworzenie kolorowej scenografii filmowej.
  • Zabawy aktorskie (od 26 do 28 stycznia), dzięki przeróżnym zadaniom aktorskim i ćwiczeniom umiejętności naśladowania, pobudzają wyobraźnię dzieci i kształtują ich zainteresowanie filmem oraz nowymi technologiami.
  • Magia filmowych dźwięków (od 28 do 30 stycznia)to warsztaty umożliwiające tworzenie własnej ścieżki dźwiękowej do filmu. Rozwijają wrażliwość słuchową dzieci i ich muzyczne pasje.

Warsztaty filmowe dla dzieci
Od 21 do 30 stycznia 2015 roku
Centrum Technologii Audiowizualnych
Wrocław

Dodaj komentarz