Tarnowski Weekend Fotografii

Galeria BWA w Tarnowie zaprasza wszystkich pasjonatów fotografii do udziału w projekcie, który jest częścią Kraków Photo Fringe 2015. Spotkanie odbędzie się 14 stycznia w Galerii BWA.

Kraków Photo Fringe 2015, plakat (źródło: materiały prasowe)

Kraków Photo Fringe 2015, plakat (źródło: materiały prasowe)

Projekt proponowany przez Galerię BWA zatytułowany jest Tarnowski Weekend Fotografii i ma być częścią Kraków Photo Fringe. Gościem otwartego spotkania w BWA, które odbędzie się 14 stycznia, będzie Aleksander Włodyka, który przedstawi ideę Kraków Photo Fringe i zaprosi do organizacji Tarnowskiego Weekendu Fotografii w ramach tegorocznego Kraków Photo Fringe, odbywającego się równolegle z Miesiącem Fotografii w Krakowie.

Spotkanie jest skierowane do wszystkich, którzy mieszkają w Tarnowie lub okolicy, robią zdjęcia profesjonalnie lub amatorsko, posiadają ciekawe zdjęcia albo chcieliby zorganizować wystawę/wydarzenie związaną z fotografią. Do udziału w projekcie zaproszone są również instytucje i stowarzyszenia.

Kraków Photo Fringe to inicjatywa, która skupia wydarzenia o tematyce fotograficznej odbywające w Krakowie i Małopolsce równolegle do Miesiąca Fotografii w Krakowie.

Tarnowski Weekend Fotografii
Spotkanie z Aleksandrem Włodyką
14 stycznia 2015 roku, g. 17.00
Galeria BWA w Tarnowie

Dodaj komentarz