• 2015-01-08

Tyskie szelki

Tyskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza na pierwszą publiczną prezentację swojej twórczości. Tyskie szelki to tytuł wystawy i pokazu zdjęć, które odbędą się 14 stycznia w Tychach.

„Tyskie szelki", fot. Radosław Kaźmierczak (źródło: materiały prasowe)

„Tyskie szelki", fot. Radosław Kaźmierczak (źródło: materiały prasowe)

Podczas pokazu zostaną pokazane zdjęcia na temat jednego z symboli miasta, czyli tyskich trolejbusów, wykonane między innymi podczas lipcowego pleneru na terenie zajezdni w Tychach. W jego trakcie autorzy zdjęć mogli sfotografować trajtki z każdej strony, zajrzeć pod maskę, odwiedzić myjnię i warsztat. Była to okazja, by dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, z których nie zdajemy sobie sprawy, korzystając z tego środka transportu.

Tyskie Towarzystwo Fotograficzne (TTF) działa w formie stowarzyszenia, stawiając sobie za cel upowszechnianie fotografii jako dziedziny sztuki, popularyzację wiedzy o niej, rozwijanie umiejętności i inspirowanie członków Tyskiego Towarzystwa Fotograficznego oraz innych zainteresowanych do twórczych działań. Jest to grupa pasjonatów fotografii, wśród których są amatorzy, jak i zawodowi fotografowie, z Tychów i nie tylko. Spotykają się regularnie, aby oglądać swoje fotografie, zarówno najnowsze jak i sprzed lat oraz dyskutować o nich, wymieniając poglądy.

Wystawa Tyskie szelki
Otwarcie: 14 stycznia 2015 roku, godz. 18.30
Pasaż Kultury Andromeda oraz Arteteka
Tyskie Towarzystwo Fotograficzne
Tychy

Dodaj komentarz