• 2014-12-24

Ferie zimowe w Kinie Praha

Od 19 stycznia do 1 lutego w Kinie Praha w Warszawie odbędą się poranne projekcje najnowszych bajek połączone z warsztatami i animacjami dla dzieci.

Ferie zimowe w Kinie Praha – plakat (źródło: materiał prasowe organizatora)

Ferie zimowe w Kinie Praha – plakat (źródło: materiał prasowe organizatora)

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami na Ferie Zimowe w Kinie Praha. W ramach ferii zimowych odbędą się poranne projekcje ulubionych bajek połączone z warsztatami i animacjami dla dzieci. Od 19 stycznia do 1 lutego pokażemy m.in.: Uwolnić Mikołaja, Piorun i magiczny dom, Wielka szóstka, Kacper i Emma – zimowe wakacje, Paddington, Dzwoneczek i bestia z Nibylandii, Pingwiny z Madagaskaru. Po projekcjach bajek, od poniedziałku do piątku od godz. 12.00 zapraszamy dzieci na warsztaty i animacje. Na wszystkie warsztaty obowiązują rezerwacje – ilość miejsc ograniczona.

W programie Ferii Zimowych w Kinie Praha pojawią się następujące atrakcje:

 • Animacje dla dzieci
  Animatorzy z „Fabryki Dziecięcych Przygód” zapewnią fantastyczną zabawę dla najmłodszych. Wraz z Nimi dzieci przeniosą się w niezapomniany świat filmu, w którym zamienią się w bohaterów z bajki! Maluchy wyruszą w pełną niebezpiecznych przygód wyprawę badawczą, zakończoną schwytaniem skarbu! W programie znajdą się m.in. zabawy z chustą animacyjną, testy sprawnościowe, zabawy ruchowe, zagadki, rysowanie mapy i wiele innych.
 • Warsztaty kreatywno – edukacyjne
  W ramach warsztatów kreatywno-edukacyjnych dzieci będą miały okazję zwiedzić najskrytsze zakamarki świata nauki, zabawy i kreatywnego rozwoju, poznać tajniki pracy urbanisty oraz rozwinąć swoją kreatywność i wyobraźnię poprzez zabawę. Organizatorem zajęć jest Klub Małego Geniusza.
 • Warsztaty plastyczne
  Warsztaty przeznaczone są dla dzieci, które chcą rozwijać się twórczo, kreatywnie spędzić czas oraz świetnie się bawić w radosnej atmosferze. W trakcie spotkania najmłodsi rozbudzą swoją wyobraźnię oraz rozwiną umiejętności plastyczne. Organizatorem warsztatów jest Qurnik Artystyczny.
 • Bezpieczne Dziecko na Lodzie
  Warsztaty mają na celu zapoznanie dzieci z zasadami bezpiecznego przebywania na lodowisku. Funkcjonariusze Komisariatu Rzecznego przed feriami świątecznymi i zimowymi starają się uświadamiać najmłodszym niebezpieczeństwa, jakie niesie za sobą wchodzenie na lód. Podczas spotkań przekażą wiedzę jak przygotować się do ewentualnego uprawiania sportu na zamarzniętych naturalnych zbiornikach. Uczą prawidłowego zachowania w sytuacji zarwania się lodu oraz umiejętnego udzielenia pomocy, bezpiecznego również dla ratującego. Organizatorem zajęć są Funkcjonariusze Komisariatu Rzecznego
 • Warsztaty ekologiczne
  Specjalnie przygotowane zajęcia plastyczne z wykorzystaniem materiałów recyklingowych i ekologicznych. Warsztaty mają za zadanie pokazać, jak można z codziennych odpadów wyczarować ciekawe przedmioty. Zajęcia kształtują postawy społeczne sprzyjające ochronie środowiska. Pokazują, że twórcze wykorzystanie zużytych materiałów i surowców wtórnych, może być nie tylko odpowiedzialnym korzystaniem z dóbr natury oraz świetną zabawą. Organizatorem warsztatów jest Kogucik czy kurka.

Ferie zimowe
19 stycznia – 1 lutego 2015 roku
Kino Praha
Warszawa

Dodaj komentarz