• 2014-12-18

Levan Koguashvili i jego nowy film Randki w ciemno w polskich kinach

Gruzińskie kino coraz częściej jest doceniane i pokazywane. Stąd już 2 stycznia w Polsce będzie premiera Randek w ciemno Levana Koguashviliego.

„Randki w ciemno” reż. Levan Kaguashvili (źródło: materiały prasowe dystrybutora)

„Randki w ciemno” reż. Levan Kaguashvili (źródło: materiały prasowe dystrybutora)

Randki w ciemno to wspaniała, iskrząca humorem komedia romantyczna o poszukiwaniach miłości we współczesnym świecie. To niezwykle zabawny portret damsko-męskich relacji i przewodnik dla kawalera po meandrach kobiecej duszy.

Sandro ma już 40 lat, ale wciąż mieszka z rodzicami, którzy nieustannie mieszają się w jego intymne życie. Przy wspólnych posiłkach wciąż powracają te same pytania: o ślub, dzieci, rodzinę, życie na swoim. Chociaż Sandro dokucza samotność, podchodzi sceptycznie do pomysłu swojego przyjaciela, Iva, również starego kawalera, który angażuje go w umówioną przez Internet randkę w ciemno.

Przebieg spotkania szybko wymyka się spod kontroli. Najpierw okazuje się, że na podwójną randkę dociera jedynie jedna kobieta, która i tak nie znajduje wspólnego języka z Sandro.

Nieoczekiwanie do zrezygnowanego mężczyzny uśmiecha się los, kiedy podczas rodzinnego wypadu nad Morze Czarne poznaje Mananę i zakochuje się w niej. Niestety, kobieta jest zamężna, a jej druga połówka, kryminalista Tengo, lada moment wychodzi z więzienia. Uczucie wydaje się jednak silniejsze, dlatego zakochani postanawiają powiedzieć Tengo prawdę.

Randki w ciemno
Reżyseria: Levan Koguashvili
Scenariusz: Boris Frumin, Levan Koguashvili
Obsada: Andro Sakhvarelidze, Ia Sukhitashvili, Archil Kikodze, Vakho Chachanidze, Kakhi Kavsadze, Marina Kartsivadze, Marika Antadze, Sopho Gvritishvili, Jano Isoria, Marlen Egutia, Levan Glonti, Sopho Shakarishvili
Premiera: 2 stycznia 2015 roku
Dystrybucja: Art-House

Dodaj komentarz