• 2014-12-18

Co się stanie gdy ludziom puszczą nerwy? Szifron zna odpowiedź

Damián Szifron w Dzikich historiach pokazuje ludzi, którzy w pewnym etapie swego życia nie potrafili trzymać nerwów na wodzy. Premiera w kinach 2 stycznia.

„Dzikie historie” reż. Damián Szifron – kadr z filmu (źródło: materiały prasowe dystrybutora)

„Dzikie historie” reż. Damián Szifron – kadr z filmu (źródło: materiały prasowe dystrybutora)

Pedro Almodovar przedstawia dziką komedię, w której sześciu na co dzień spokojnym ludziom nagle puszczą nerwy. Większość z nas żyje w stresie i napięciu. Tylko niektórzy wybuchają.

Niedoceniany muzyk, biznesmen, panna młoda, znany milioner, kelnerka oraz specjalista od materiałów wybuchowych powiedzą dość! i pokażą wszystkim swoje dzikie oblicze. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i będą walczyć o siebie, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między normalnością a szaleństwem.

Dzikie historie ze ścieżką dźwiękową autorstwa nagrodzonego Oscarem Gustavo Santaolalla (Babel), największy hiszpańskojęzyczny przebój ostatnich lat, są jak Pulp Fiction wyreżyserowane przez Almodóvara w szczytowej formie.

Dzikie historie
Reżyser: Damián Szifron
Występują: Ricardo Darín, Oscar Martinez, Leonardo Sbaraglia, Rita Cortese, Erica Rivas, Julieta Zylberberg, Darío Grandinetti, Nancy Dupláa
Data premiery: 2 stycznia 2015
Dystrybucja: Gutek Film

Dodaj komentarz