• 2014-12-13

Świąteczny koncert Kolędy Narodów

13 grudnia w Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki w Krakowie w ramach koncertu Kolędy Narodów zabrzmią bożonarodzeniowe utwory z różnych krajów Europy.

Koncert Mete.O, Głyk P.I.K Trio „Kolędy Narodów” – plakat (źródło: materiały prasowe organizatorów)

Koncert Mete.O, Głyk P.I.K Trio „Kolędy Narodów” – plakat (źródło: materiały prasowe organizatorów)

Kolędy Narodów będzie można usłyszeć w wykonaniu Mate.O i Głyk P.I.K Trio. Koncert będzie odkrywaniem bogatej tradycji kolędowania innych narodów. Muzycy wykonają m.in. kolędy ukraińskie, angielskie, niemieckie, irlandzkie, sycylijskie i również te, które znamy bardzo dobrze, nasze polskie. Wszystkie utwory charakteryzuje muzyczna różnorodność. Mimo to, w przepiękny sposób oddają atmosferę i głęboki sens świąt Bożego Narodzenia.

Projekt Mate.O i Głyk P.I.K Trio to fuzja świetnych, doświadczonych muzyków, jak i debiutujących talentów o głębokiej wrażliwości artystycznej. Połączenie rodzinnego Głyk P.I.K Trio, czyli brzmienia wibrafonu i świetnej sekcji rytmicznej, z charakterystycznym głosem i gitarą akustyczną Mate.O tworzy niepowtarzalne brzmienie, a energia, muzykalność i radość ze wspólnego muzykowania zostawiają niezapomniane wrażenia słuchaczom.

Kolędy Narodów
Mete.O, Głyk P.I.K Trio
13 grudnia 2014 roku, godz. 18.00
Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki
Kraków

Dodaj komentarz