• 2014-12-05

Dwa sposoby na przedświąteczną zabawę w Nowohuckim Centrum Kultury

Nowohuckie Centrum Kultury w Krakowie organizuje teatralny weekend pokazując premierę Wojny płci 12 grudnia oraz spektakl Złodziej 14 grudnia.

„Wojna płci” Formacja Chatelet (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Wojna płci” Formacja Chatelet (źródło: materiały prasowe organizatora)

W Formacja Chatelet niepoprawni optymiści i wieczni buntownicy ciągle wierzą, że poprzez kabaret zmienią świat i odkryją u ludzi nowe kontynenty świadomości. Najwięcej przyjemności sprawia im dawanie przyjemności. Nie wiadomo czego możemy się spodziewać po nowym programie grupy – czyli spodziewać się możemy wszystkiego. Okazja do sprawdzenia to premiera Wojny płci.

„Złodziej” reż. Cezary Żak (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Złodziej” reż. Cezary Żak (źródło: materiały prasowe organizatora)

Złodziej to komedia jednego z najpopularniejszych brytyjskich autorów Erica Chappella w reżyserii Cezarego Żaka. Dom za miastem, późny wieczór, gospodarze z przyjaciółmi wracają z przyjęcia. Na gorącym uczynku zostaje przyłapany złodziej. Ale nie jest to zwyczajny opryszek. To złodziej sympatyczny, zagrany brawurowo przez Cezarego Żaka. Złodziej, który przeszukując dom poznał najgłębsze tajemnice mieszkańców. Złodziej z fantazją – psycholog, który wywróci wzajemne relacje mieszkańców do góry nogami.

Wojna płci
Formacja Chatelet
12 grudnia 2014 roku, godz. 19.00

Złodziej
Reżyseria: Cezary Żak
obsada: Renata Dancewicz, Izabela Kuna, Cezary Żak, Rafał Królikowski, Leszek Lichota
14 grudnia 2014 roku, godz. 17.00, 20.00

Nowohuckie Centrum Kultury
Kraków

Dodaj komentarz