Warszawskie Rozmowy Architektoniczne

Fundacja Konrada Adenauera i Fundacja Twórców Architektury zapraszają na IV edycję Warszawskich Rozmów Architektonicznych, która odbędzie się 28 listopada w siedzibie SARP-u w Warszawie.

Warszawskie Rozmowy Architektoniczne (źródło: materiały prasowe organizatora)

Warszawskie Rozmowy Architektoniczne (źródło: materiały prasowe organizatora)

Warszawskie Rozmowy Architektoniczne to cykl wykładów i dyskusji na tematy urbanistyczne, architektoniczne i z zakresu architektury krajobrazu. Warszawskie Rozmowy Architektoniczne są platformą, która umożliwia interdyscyplinarną dyskusję na temat innowacyjnych rozwiązań dla naszych miast. Dyskusja prowadzona jest na podstawie przykładów obiektów architektonicznych wyróżniających się w danym temacie, niejednokrotnie stanowiących, pod względem interdyscyplinarności ich założeń koncepcyjnych w ujęciu urbanistycznym, krajobrazowym i społecznym, świetny przykład do dyskusji i naśladowania.

Równolegle poruszanym tematem jest instrumentarium procedury planistycznej i administracyjnej, które umożliwia tworzenie i sprawną realizację projektów. Spotkania w ramach cyklu adresowane są do środowisk m.in. polskich i niemieckich architektów, urbanistów i architektów krajobrazu, deweloperów, właścicieli i zarządzających nieruchomościami, miejskich biur architektury i planowania miasta, polityków, socjologów miast, dziennikarzy, instytucji naukowych.

Warszawskie Rozmowy Architektoniczne
28 listopada 2014 roku
Stowarzyszenie Architektów Polskich w Warszawie

Dodaj komentarz