Bazarch Kraków

22 listopada Centrum Architektury i Forum Przestrzenie zapraszają na 3. edycję targów wydawców książek o architekturze BAZARCH w Krakowie.

Bazarch Kraków, plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

Bazarch Kraków, plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

Podczas targów będzie można znaleźć książki od najlepszych wydawców w specjalnej cenie. To doskonała okazja do uzupełnienia swojej biblioteczki czy zakupu prezentów.

Targom towarzyszyć będzie program wykładowy:

  • godz. 12.30 – wykład Joanny Kusiak My i oni. Projektowanie dla wspólnoty w związku z serią wydawniczej Synchronizacja (Bęc Zmiana)
  • godz. 14.00 – wykład Łukasza Wojciechowskiego We wstecznym lusterku. Jak rozwój motoryzacji kształtował architekturę w związku z premierą jego książki (Unpubleashed)
  • godz. 15.30 – wykład Michała Wiśniewskiego Modernizm i reakcja: Adolf Szyszko-Bohusz + podpisywanie książki (Instytut Architektury)
  • godz. 16.30 – wykład Doroty Jędruch Kolaboracja i nonkonformizm: Le Corbusier w czasie wojny + promocja nowego numeru Autoportretu pt. Wojna (Małopolski Instytut Kultury) i książki Le Corbusiera Kiedy katedry były białe
  • godz. 18.00 – wykład Roberty Gratz w związku z premierą książki Śmierć i życie wielkich miast Ameryki Jane Jacobs (Centrum Architektury)

Bazarch Kraków
21 listopada 2014 r., godz. 11.00-19.00
Forum Przestrzenie, ul. Marii Konopnickiej
Kraków

Dodaj komentarz