• 2014-11-20

Świąteczna edycja Targów Sztuki i Designu Art Sfera

Kolejna, czwarta już edycja Targów Sztuki i Designu Art Sfera odbędzie się w dniach od 20 do 21 grudnia w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie. Targi sztuki i designu Art Sfera to cykliczne spotkania, które od dwóch lat prezentują twórczość projektantów związanych z designem, modą, sztuką, biżuterią.

Targi sztuki i designu Art Sfera (źródło: materiały prasowe organizatora)

Targi sztuki i designu Art Sfera (źródło: materiały prasowe organizatora)

Najbliższa edycja Art Sfery odbędzie się w świątecznym czasie zakupowym. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, bo w ostatni przedświąteczny weekend, Dom Towarowy Braci Jabłkowskich wypełni się ponad 100 stoiskami z modą, biżuterią, torbami, akcesoriami wyposażenia wnętrz, zabawkami, książkami. To doskonała okazja aby zaopatrzyć się w świąteczne prezenty dla całej rodziny.

W ostatni przedświąteczny weekend, Dom Towarowy na dwa dni ponownie stanie się domem towarowym z prawdziwego zdarzenia. Tak jak poprzednio, ta edycja Art Sfery nie pomija klientów, którzy poszukują atrakcyjnych produktów dla dzieci. Nie zabraknie bezpiecznych i oryginalnych zabawek dla dzieci w różnym wieku, ale też pojawi się odzież dla maluchów.

Nowością podczas świątecznej Art Sfery będzie stoisko z pakowaniem prezentów – samodzielnie lub z pomocą hostessy, odwiedzający będą mogli od razu zapakować kupione prezenty. Po zakupach organizatorzy zapraszają odwiedzających na kawę w świątecznych aromatach oraz pieczone kasztany.

Targi sztuki i designu Art Sfera
Od 20 do 21 grudnia 2014 roku
Dom Towarowy Braci Jabłkowskich, Warszawa

Dodaj komentarz