• 2014-11-20

Przedpremierowy pokaz filmu 3 serca

Best Film oraz Kino Luna w Warszawie zapraszają na przedpremierowy pokaz filmu  3 serca reżyserii Benoît Jacquot, który odbędzie się 26 listopada o godz. 11.00. Film był m. in. zaprezentowany na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Wenecji w ramach Konkursu Głównego. Polska premiera francusko-niemiecko-belgijskiej produkcji jest zaplanowana na 28 listopada.

„3 serca", reż. Benoît Jacquot (źródło: materiały prasowe organizatora)

„3 serca", reż. Benoît Jacquot (źródło: materiały prasowe organizatora)

3 serca opowiada o nietypowej historii miłosnej trójki ludzi. Pewnej nocy w małym francuskim miasteczku kobieta spotyka mężczyznę. Sylvie mieszka tu od lat, Marc spóźnił się na pociąg do Paryża. Spacer i rozmowy o życiu sprawiają, że w ciągu kilku godzin stają się sobie bardzo bliscy.. w końcu umawiają się na spotkanie w Paryżu.  Pech sprawi, że nie Marc nie pojawi się.

Siostra Sylvii, Sophie prowadzi mały antykwariat. Kiedy sprzedaż podupada i pojawiają się problemy finansowe, kobieta przestaje radzić sobie z sytuacją. Urzędnik skarbowy, do którego trafia, pomaga jej uporządkować sprawy podatkowe. Pomiędzy Sophie i wspierającym ją mężczyzną rodzi się uczucie. Sophie i Sylvie wspierają się wzajemnie i wiedzą o sobie wszystko… oprócz tego, że zakochały się w tym samym mężczyźnie.

Pokaz filmu 3 serca, reż. Benoît Jacquot
26 listopada 2014 roku
Kino Luna w Warszawie

Dodaj komentarz