• 2014-11-15

Mela Koteluk i Zagi w Stodole

16 listopada, w warszawskiej Stodole odbędzie się premierowy koncert Meli Koteluk, promujący najnowszy album artystki pt. Migracje.

Mela Koteluk, „Migracje” – okładka (źródło: materiały prasowe)

Mela Koteluk, „Migracje” – okładka (źródło: materiały prasowe)

Podczas koncertu będzie można usłyszeć materiał z płyty, w tym singiel Fastrygi, który szybko znalazł się na playlistach wielu stacji radiowych. Nie zabraknie także utworów z debiutanckiej płyty Spadochron, za którą w trakcie koncertu zostanie wręczona Platynowa Płyta .

Albumem Migracje Mela zaprasza do świata pełnego kontrastów. Realizm łączy się tu z abstrakcją, minimalizm z przestrzennym muzycznie bogactwem. Niezależne brzmieniowo kompozycje stworzą spójną całość z polskimi, autorskimi tekstami i przestrzenną, dopełniającą całości kreacją sceniczną. Na koncercie pojawią się głównie utwory z nowej płyty, w przygotowanych specjalnie na trasę wersjach koncertowych, jak również piosenki z albumu Spadochron. Podczas koncertu premierowego w Klubie Stodoła będzie można usłyszeć kojące dźwięki rzadkiego instrumentu o nazwie hung drum, kształtem przypominającym UFO, a także energetyczną wiolonczelę, flety i saksofony.

Podczas koncertu Meli zostanie wręczona Platynowa Płyta za album SpadochronWieczór w Stodole rozpocznie support. Do tej roli Mela zaprosiła Zagi, młodą songwriterkę, która niedługo planuje wydanie pierwszego albumu.

Koncert Meli Koteluk
16 listopada 2014 roku
Klub Stodoła
Warszawa

Dodaj komentarz