Sztuka, muzyka, teatr, literatura, architektura | ArtFest 2014

Od 18 listopada do 8 grudnia w Tarnowie trwać będzie interdyscyplinarne wydarzenie artystyczne, 11. Festiwal Sztuki ArtFest im. Bogusława Wojtowicza.

ArtFest 2014, Danuta Stenka, fot. Oskar Błachut (źródło: materiały prasowe organizatora)

ArtFest 2014, Danuta Stenka, fot. Oskar Błachut (źródło: materiały prasowe organizatora)

ArtFest odbywa się w Tarnowie od 2003 roku i na dobre wpisał się w kulturalny kalendarz południowo-wschodniej Polski dając publiczności możliwość uczestniczenia w niebanalnych zdarzeniach artystycznych.

Na 11. edycję Festiwalu złożą się: wystawy – wystawa portretów Krzysztofa Gierałtowskiego, zbiorowa wystawa Akt w polskiej fotografii, koncerty – Roby Lakatos Cygański Paganini, Anna Maria Jopek, Mitch&Mitch, KAMP!, Mister D. (muzyczny projekt pisarki Doroty Masłowskiej), Budka Suflera – koncert kończący ogólnopolską trasę pożegnalną; spektakl teatralny Przebudzenie z Danutą Stenką w roli głównej, spotkania z artystami – aktorami, literatami, historykami sztuki; warsztaty dla dzieci Mały ArtFest; performens wizualno-muzyczny Pattern w ramach Sceny Offowej.

Pierwszy raz w ramach Festiwalu pokazany zostanie spektakl teatru tańca – Enclave 4/7  Teatr Dada Von Bzdülow z Gdańska.

11. Festiwal Sztuki ArtFest im. Bogusława Wojtowicza
Od 18 listopada do 8 grudnia 2014 roku
BWA w Tarnowie

Dodaj komentarz