• 2014-11-08

Szalone nożyczki – niezwykła komedia kryminalna

15 listopada na Dużej Scenie Teatru Kochanowskiego w Opolu odegrany zostanie spektakl w reżyserii Tomasz Konina, Szalone nożyczki.

„Szalone nożyczki” (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Szalone nożyczki” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Spektakl Szalone nożyczki od ponad trzydziestu pięciu lat obecny jest na afiszach teatrów na całym świecie. Jeden z największych brodwayowskich hitów, wpisany do Światowej Księgi Rekordów Guinnessa.

Szalone nożyczki to niezwykła komedia kryminalna z niespodzianką w tle. Jej akcja rozgrywa się w opolskim salonie fryzjerskim, nad którym mieszka pewna słynna pianistka…

Na scenie mamy czworo podejrzanych, dwóch policjantów, narzędzie zbrodni i świadków, którymi staje się cała widownia spektaklu w danym dniu.

Szalone nożyczki to pierwsze w historii Teatru w Opolu przedstawienie interaktywne, w którym przebieg akcji i odnalezienie winnego, zależy wyłącznie od publiczności. To przede wszystkim doskonała zabawa, w której można brać udział wielokrotnie. Rekordziści zobaczyli ten spektakl ponad trzydzieści razy. Wciąga i uzależnia nie tylko miłośników kryminalnych historii, ale wszystkich szukających inteligentnej zabawy i rozrywki na najwyższym poziomie.

Spektakl Szalone nożyczki
Premiera: 15 listopada 2014 roku
Teatr Kochanowskiego w Opolu

Dodaj komentarz