Występy gościnne Agnieszki Wolny-Hamkało

7 listopada o godz. 19.00 w Księgarni Hiszpańskiej Elite we Wrocławiu odbędzie się spotkanie promocyjne poświęcone najnowszej książce poetyckiej Agnieszki Wolny-Hamkało Występy gościnne.

Agnieszka Wolny-Hamkało „Występy gościnne” – okładka (źródło: materiały prasowe)

Agnieszka Wolny-Hamkało „Występy gościnne” – okładka (źródło: materiały prasowe)

Wraz z autorką wystąpią: Marcin Hamkało, Tomasz Majeran, Marcin Kurek, Przemysław Witkowski, Bartosz Sadulski, Hanna Janczak. Na trąbce zagra Tadeusz Kulas z Raz, Dwa, Trzy.

Występy gościnne to pierwsza pozycja wydana przez Wydawnictwo Igloo, które jest nowym projektem Towarzystwa Aktywnej Komunikacji z Wrocławia.

Marcin Sendecki o książce:

Agnieszka Wolny-Hamkało wie, czego chce, robi to, co chce – i robi to dobrze, a nawet coraz lepiej. Co robi? Opowiada wierszami o życiu (swoim i trochę nas wszystkich) w dojmująco współczesnych dekoracjach. A także, jakżeby inaczej, o aktualnym życiu języka – i wykrawa sobie z niego, z języka, własną, ładną cząstkę. Występy gościnne podobają mi się tym bardziej, że najnowsza książka AWH okazuje się jej książką najlepszą.

Agnieszka Wolny-Hamkało – autorka książek poetyckich: Mocno poszukiwanaLontyGospelAni mi się śniSpamy miłosneNikon i LeicaBorderline, powieści Zaćmienie, szkiców poetyckich Inicjał z offu, książek dla dzieci i antologii opowiadań. Mieszka we Wrocławiu.

Agnieszka Wolny-Hamkało Występy gościnne – spotkanie promocyjne
7 listopada 2014 roku, godz. 19.00
Księgarnia Hiszpańska Elite we Wrocławiu

Dodaj komentarz