Spotkania z dobrą Perspektywą

Rusza cykl spotkań branżowych dla architektów i designerów – Perspektywa. To okazja do nawiązania wartościowych kontaktów i wymiany doświadczeń. Pierwsze spotkanie odbędzie się 28 października w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. Gościem specjalnym będzie Jacek Rozenek. Wydarzeniu patronuje m.in. Stowarzyszenie Architektów Polskich.

Spotkania z cyklu „Perspektywa”, plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

Spotkania z cyklu „Perspektywa”, plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

Dla architektów i designerów będzie to wyjątkowa okazja do nawiązania nowych kontaktów. W spotkaniu wezmą udział m.in. przedstawiciele najważniejszych pracowni architektonicznych z Warszawy.

Idea cyklu Perspektywa polega na tym, by stworzyć okazję do inspirujących spotkań i zintegrować branżę. Niezobowiązująca atmosfera śniadania biznesowego z pewnością będzie sprzyjała rozmowom

– mówi Magdalena Dymek, marketing manager z firmy Häfele, organizatora cyklu.

Gościem specjalnym spotkania będzie Jacek Rozenek, specjalista m.in. w dziedzinie rozwoju osobistego, technik komunikacyjnych i przywództwa. Przeprowadzi szkolenie Work-life balance w życiu architekta. Jego uczestnicy dowiedzą się, jak czerpać ze swojego potencjału, rozpoznawać swoje mocne strony, a zmiany wykorzystywać jako szansę na rozwój.

Z kolei Rafał Osiński z firmy Häfele, renomowanego producenta i dystrybutor okuć meblowych, opowie o szczegółach, które mają znaczenie w projekcie architektonicznym. Kolejne spotkania dla architektów i designerów odbędą się w Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Krakowie, Trójmieście i we Wrocławiu.

I spotkanie z cyklu Perspektywa
28 października 2014 r., godz. 9.30
Instytut Wzornictwa Przemysłowego, ul. Świętojerska 5/7
Warszawa

Kolejne spotkania:
18 listopada 2014 r., Poznań
25 listopada 2014 r., Wrocław
3 grudnia 2014 r., Kraków

Dodaj komentarz