• 2014-10-24

Niedzielny Poranek we WRO – Zadania pozadomowe

26 października podczas kolejnego Poranka Filmowo-Warsztatowego w Centrum Sztuki WRO mali widzowie pożegnają się z dwójką przesympatycznych bohaterów – psem i kotem, co w jednym stali domu.

Niedzielny Poranek Filmowo-Warsztatowy: „Zadania pozadomowe” (źródło: materiały prasowe)

Niedzielny Poranek Filmowo-Warsztatowy: „Zadania pozadomowe” (źródło: materiały prasowe)

Podczas najbliższej projekcji w Centrum Sztuki WRO  Ale ale, nie samym domem zwierzę żyje. Czasem trzeba udać się na wycieczkę w poszukiwaniu nowych doznań i przygód, popracować w ogrodzie, pomieszkać w leśniczówce, postarać się coś złowić, żeby móc do garnka włożyć, lub wybrać się w pełen niebezpieczeństw rejs.

Po projekcji, jak zawsze, będzie można wziąć udział w twórczych, autorskich zabawach warsztatowych, przy realizacji których pomagają studenci Mediacji Sztuki wrocławskiej ASP.

Pies, kot i… to serial animowany, powstały w latach 70. w Studiu Miniatur Filmowych w Warszawie, realizowany przez najwybitniejszych polskich animatorów. Opowiada o przygodach starych jak świat, czyli trudnych relacjach między znanymi domowymi gatunkami.

Program:

  • Ogródek – w ogrodzie zawsze czeka mnóstwo zajęć. Oprócz spotkania niespodziewanych gości, w ogrodzie zawsze można wykopać niezwykłe znalezisko…
  • Ryby – wypad na ryby to nie jest zwykła wycieczka dla mięczaków. Jak wiadomo, w trakcie takich wypadów zawsze dzieje się mnóstwo nieprzewidzianych zdarzeń…
  • Leśniczówka – czyli bardzo spokojne miejsce… Czyżby? Z pewnością nie, gdy mieszkańcami są nasi bohaterowie.
  • Latarnia morska – ahoj morska przygodo! Łódka, latarnia i podmorskie głębiny.

Niedzielny Poranek Filmowo-Warsztatowy
Zadania pozadomowe
26 października 2014 roku, godz. 12.30
Centrum Sztuki WRO we Wrocławiu

Dodaj komentarz