• 2014-10-10

10. Festiwal Filmów Niezależnych kilOFF

16 października w Katowicach rozpocznie się 10. edycja Festiwalu Filmów Niezależnych kilOFF.

Plakat 10. Festiwalu Filmów Niezależnych kilOFF, (źródło: materiały prasowe organizatora)

Plakat 10. Festiwalu Filmów Niezależnych kilOFF, (źródło: materiały prasowe organizatora)

Zaplanowano szereg akcji: Malutkie Animacje- będące efektem remiksowania tekstów, zdjęć, czy muzyki udostępnianych w internecie przez różnych twórców, Blok kreskówkowy Cartoon Hangover, Wideosesje z kilOFFem, oraz Etiudy studenckie – prezentacje filmów podopiecznych Wydziału Radia i Telewizji, które już odniosły wielkie sukcesy na wielu konkursach filmowych.

W ciągu trzech dni festiwalowych pojawią się również dwa bloki filmów niskobudżetowych oraz pokaz filmów konkursowych w kinie Kosmos. Filmy te powalczą o nagrodę główną i nagrodę publiczności. W jury festiwalu zasiądą osoby o niebywałej wiedzy filmowej, dużym doświadczeniu i z wyjątkowym spojrzeniem na kino.

Dla tych, którzy chcieliby bardziej aktywnie uczestniczyć w tegorocznej edycji festiwalu, przygotowaliśmy dwa bloki warsztatowe, z montażu i postprodukcji oraz ze światła i dźwięku. Nie zabraknie również atrakcji dla fanów muzyki. Festiwalowe wydarzenia uświetnią koncerty dwóch zespołów: Coats (folk) oraz Moth’s Mouth (funk/r&b/pop).

10. Festiwal Filmów Niezależnych kilOFF
Od 16 do 18 października 2014 r.
Katowice

Dodaj komentarz