Habitaty 2014: Reaktywacja małych społeczności lokalnych

25 października na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej odbędzie się XXIV Międzynarodowa Konferencja Naukowa Habitaty 2014: Reaktywacja małych społeczności lokalnych.

„Habitaty 2014” – logo (źródło: materiały prasowe)

„Habitaty 2014” – logo (źródło: materiały prasowe)

Organizatorzy zapraszają do uczestnictwa w kolejnej edycji Międzynarodowej Konferencji Naukowej Habitaty, która odbędzie się 25 października na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej. Poprzedzą ją warsztaty architektoniczne, które odbędą się równolegle w Wójtowicach k. Bystrzycy Kłodzkiej oraz we Wrocławiu w dniach od 22 do 24 października.

Tematyka tegorocznej edycji Szkoły Naukowej Habitaty dotyczy zagadnień związanych z aktywizacją wspólnot zamieszkania na rzecz podniesienia jakości środowiska mieszkaniowego. Intencją organizatorów jest interdyscyplinarny profil konferencji, otwarty na zróżnicowane ujęcia problemu kształtowania współczesnych habitatów.

Zaproszenie kierowane jest do pracowników naukowych, doktorantów, studentów, praktykujących architektów, aktywistów społecznych oraz innych osób zainteresowanych podjętą problematyką.

Habitaty 2014: Reaktywacja małych społeczności lokalnych
Termin nadsyłania zgłoszeń: 30 września 2014 roku
Termin nadsyłania artykułu: 25 października 2014 roku
Warsztaty: od 22 do 24 października 2014 roku (Wójtowice k. Bystrzycy Kłodzkiej)
Konferencja: 25 października 2014 roku
Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej

Dodaj komentarz