• 2014-09-27

Slash na jedynym koncercie w Polsce

Właśnie ukazała się nowa płyta Slasha, World on fire, która już zbiera świetne recenzje na całym świecie. Na żywo materiał ten będzie można usłyszeć już 20 listopada w Kraków Arenie.

Cover albumu „World on fire”, (źródło: materiały prasowe dystrybutora)

Cover albumu „World on fire”, (źródło: materiały prasowe dystrybutora)

Podobnie jak w zeszłym roku i tym razem polscy fani przygotowują specjalną niespodziankę dla artysty i jego zespołu,  a nawet dwie niespodzianki… Jak zapowiada Rafał Lemański, organizator całej akcji:

W zeszłym roku przywitaliśmy Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators potężną flagą, która zrobiła na nich ogromne wrażenie. Tym razem robimy kartoniadę na całych trybunach, to po prostu ma ich zwalić z nóg. Równolegle prowadzimy również jeszcze jedną akcję. Od kilku miesięcy intensywnie zbieramy zdjęcia polskich fanów Slasha, aby stworzyć z nich mozaikę przedstawiającą okładkę najnowszej płyty Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators, czyli World On Fire.

Ostatnim razem  pod wrażeniem całego przedsięwzięcia pozostał sam Slash, który po koncercie na swoim koncie na Twitterze podziękował fanom za tak wspaniałe przyjęcie.

Slash – koncert
20 listopada 2014 r. godz. 20.00
Kraków Arena, ul. Stanisława Lema 7
Kraków

Dodaj komentarz