• 2014-09-13

Sting & Paul Simon w Kraków Arenie na początku przyszłego roku

12 marca przyszłego roku w Kraków Arenie odbędzie się pierwszy koncert w europejskiej trasie Stinga & Paula Simona.

Paul Simon & Sting (źródło: materiały prasowe organizatora)

Paul Simon & Sting (źródło: materiały prasowe organizatora)

Dwóch legendarnych, przełomowych artystów muzycznego rynku razem na scenie wystąpią już w 2015 w Europie. Pierwszym koncertem na trasie – Paul Simon & Sting: On Stage Together będzie koncert w Polsce w Kraków Arenie 12 marca. Z Polski duet uda się m.in. do Pragi, Berlina, Oslo, Sztokholmu, Amsterdamu, Paryża, Wiednia, Londynu i innych europejskich miast.

Pomysł na wspólną trasę tych dwóch długoletnich przyjaciół zrodził się na pierwszym wspólnym koncercie na rzecz Fundacji Robin Hood w 2013 roku. Obaj artyści znani są z twórczości w wielu gatunkach muzycznych oraz z tego, że cieszą się uznaniem wielu pokoleń fanów.

Wspólna trasa po Ameryce Północnej na początku tego roku pokazuje, że są to niezwykłe koncerty dwóch fantastycznych artystów, ikon muzyki zarówno pod względem twórczości jak i wykonania. Koncerty są mieszanką pięknych głosów, wspaniałej muzyki zespołów towarzyszących, najbardziej popularnych utworów wykonywanych zarówno wspólnie jak i osobno.

Set lista na której znajduje się ponad 30 piosenek I zawiera takie utwory jak: Boy In The Bubble, Fields of Gold, Driven To Tears, Mother & Child Reunion, Desert Rose, Every Breath You Take, The Boxer, Diamonds On The Soles of Her Shoes sprawiła, że koncerty te były w Ameryce Płn najwyżej oceniane zarówno przez media jak i fanów.

Koncert Stinga & Paula Simona
12 marca 2015 roku
Kraków Arena

Dodaj komentarz