Dziecięca jesień dobrze zaprojektowana w Concordia Design

Od września w Concordia Design – centrum kreatywności, designu i biznesu, startuje z nowym, ciekawie zaprojektowanym programem warsztatów dla najmłodszych.

Rodzinna Niedziela w Concordia Design, (źródło: materiały prasowe organizatora)

Rodzinna Niedziela w Concordia Design, (źródło: materiały prasowe organizatora)

Tradycyjnie już, będą kreatywne warsztaty projektowe, aktywności stworzone dla dzieci wraz z rodzicami oraz wspólnie spędzony, chilloutowy czas, czyli znane z poprzednich sezonów Rodzinne Niedziele. Zrównoważony rozwój, dużo dobrej zabawy i ciekawych pomysłów na wspólne spędzenie czasu – jesienią pora odwiedzić Starą Drukarnię!

Jak na Concordia Design przystało, program aktywności dla dzieci i ich opiekunów został dobrze przemyślany i odpowiednio zaprojektowany. Wydarzenia nadchodzącego sezonu można podzielić na trzy grupy: warsztaty projektowe, które są podstawą do stworzenia dziecięcego festiwalu designu pod hasłem EneDueDe, warsztaty Dziecko Plus oraz znane i doceniane w poprzednich latach Rodzinne Niedziele.

Podczas cyklu warsztatów EneDueDe dzieci będą miały szansę uczestniczyć w dorosłym procesie projektowym pod okiem partnerów, czyli zaproszonych
do współpracy ekspertów i znanych marek. Efektem spotkań będą realne produkty, usługi albo projekty przygotowane przez dzieci, które w czerwcu będzie można oglądać na dziecięcym Festiwalu Designu i Kreatywności.

Moduł Dziecko Plus to warsztaty przeznaczone dla rodziców wraz z dziećmi. Będzie to czas podczas którego rozwijamy kreatywność i wrażliwość dzieci, ale również pokazujemy, skąd czerpać pomysły na twórcze spędzanie czasu. W programie Dziecko Plus znajdą się elementy jogi, tańca, pobudzania zmysłów i tradycyjnie już spektakle Studia Teatralnego Blum.

Rodzinne Niedziele to z kolei propozycja, która zdążyła już wpisać się w cotygodniowy plan zajęć Concordii. W tym sezonie różnica będzie taka, że Rodzinne Niedziele od teraz organizowane będą pod szyldem EneDueDe i współpracować będą z wieloma partnerami.

Zajęcia w Concordia Design
Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3
Poznań

Dodaj komentarz