• 2014-09-10

6. Vienna Fashion Week

Od 8 do 14 września 2014 r. w Wiedniu trwa największe święto mody w całej Austrii – Vienna Fashion Week.

Thomas, Lerch, Vienna Fashion Week, (źródło: materiały prasowe organizatora)

Thomas, Lerch, Vienna Fashion Week, (źródło: materiały prasowe organizatora)

W tych dniach wszystko w tej światowej metropolii kręci się wokół mody i lifestyle. Aktualne kolekcje projektantów mody są prezentowane nie tylko na wybiegach lecz również w showroomach czy przy stoiskach, gdzie dodatkowo istnieje możliwość przymierzenia czy zakupienia prezentowanych kreacji.

Pokazy mody, prezentacje austriackich i międzynarodowych projektantów, imprezy towarzyszące oraz wystawy na temat mody, to wszystko obejmuje program trwającego Vienna Fashion Week 2014.

13 i 14 września warto wybrać się na pokaz kolekcji pochodzącej z Łodzi Tamary Gibus znanej pod marką Mara Gibbucci czy projektantki Katarzyny Skorek prowadzącej atelier NAH-NU.

Vienna Fashion Week odbywa się w austriackiej stolicy już po raz szósty. Tym razem obok austriackich marek jak Artpoint, Elfenkleid, Susanne Bisovsky, Mija T. Rosa, Pitour czy Tiberius zaprezentowane zostaną międzynarodowe labels m.in z Rumunii, Niemiec, Słowacji, Portugalii jak choćby Andreea Tincu, Franziska Michael, Fero Miklosko i Susana Bettencourt.

6. Vienna Fashion Week
Od 8 do 14 września 2014 r.
Museumplatz 1, Wiedeń

Dodaj komentarz