• 2014-09-06

Kamp! i We Draw A w Eterze

12 grudnia miłośnicy muzyki elektronicznej pojawić się powinni we wrocławskim Eterze, na scenie którego zaprezentują się dwie formacje związane z tym nurtem – Kamp! i We Draw A. Koncert odbędzie się w ramach trasy Brennnessel On Tour 2014.

Kamp! (źródło: materiały prasowe organizatora)

Kamp! (źródło: materiały prasowe organizatora)

Enigmatyczny duet z Wrocławia – tym sformułowaniem zwykło się określać We Draw A. Elektro-popową formację powołał do życia związany z Indigo Tree, Peve Lety. Latem 2012 roku muzycy stworzyli pierwszy utwór – Tears from the Sun, będący zapowiedzią EP-ki Glimpse, która ukazała się nakładem Brennnessel w ubiegłym roku.

W krótkim czasie na rynek trafiły cztery wydawnictwa duetu, w tym świeżutki jeszcze krążek CD, złożony z utworów pochodzących z Glimpse i drugiej w dorobku zespołu EP-ki, Whirls. We Draw A zagrali m.in. na ubiegłorocznym Off Festivalu, gdzie ich hipnotyzujące, a zarazem subtelne melodie zrobiły prawdziwą furorę, czy ostatnim Open’erze. 12 grudnia zobaczymy ich w Eterze. Na scenie tego samego dnia zaprezentuje się także Kamp! – formacja nazywana fenomenem polskiej sceny muzycznej.

Powstali siedem lat temu, ale prawdziwą popularność zyskali blisko dwa lata temu, gdy ukazał się ich pierwszy longplay zatytułowany po prostu Kamp!. Krążek spotkał się z dużym zainteresowaniem (tak dużym, że już po kilkunastu dniach nakład trzeba było powiększać o kilka tysięcy), bardzo pochlebnie wypowiadali się o nim również znawcy branży muzycznej i przedstawiciele mediów.

Formacja ma na koncie remiksy dla wielu artystów, m.in. Indigo Tree, Cool Kids Od Heath czy Thieves Like Us. Z powodzeniem współpracowała także z Moniką Brodką – wykonany przez Kamp! remiks piosenki Dancing Shoes stał się jednym z singli promujących wydawnictwo artystki LAX, zachwycając dziesiątki słuchaczy.

Kamp! współdziała z innymi artystami również promując i wydając ich muzykę w ramach Brennnessel – powołanej przed kilkoma laty wytwórni płytowej. Koncert, którego świadkami będziemy 12 grudnia odbędzie się w ramach Brennnessel on Tour. Koniecznie pojawcie się w Eterze.

Kamp!, We Draw A – Brennnessel On Tour 2014
12 grudnia 2014 roku, godz. 20.00
Klub Eter
Wrocław

 

Dodaj komentarz